CK Pohoda Itálie Zájezd č. RE/IT805-22

Milano - Adventní Víkend V Itálii

Itálie

Vánoční Milano, město překypující uměleckými poklady, město gotické katedrály Duomo,…

4Počet dnů:

08.12.2022Termíny od:

13 990 Kč Cena od:

4 - denní zájezd

Vánoční Milano, město překypující uměleckými poklady, město gotické katedrály Duomo, slavné Opery La Scala, fresky Leonarda da Vinciho, město kostelů, honosných paláců, labužníků a módy. V průběhu zájezdu navštívíme nejen vánoční trhy u zámku Castello Sforzesco a umělecké poklady metropole, ale budeme mít i jedinečnou příležitost k návštěvě netradičních Vánočních trhů řemesel, kterých se účastní více jak 130 zemí světa - exotika, zajímaví lidé a dárky z celého světa.

Ubytování: ano

hotel

UBYTOVÁNÍ
3x ubytování v hotelu *** ve 2lůžk. pokojích s příslušenstvím

STRAVOVÁNÍ
3x snídaně. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Nástupní místa: 08.12. - 11.12. odjezd L1CK si vyhrazuje právo změnit odletové a příletové místo v návaznosti na aktuální letové řády. V případě odletů/příletů z okolních blízkých letišť např. Vídeň, Mnichov bude zajištěn svoz na/z letiště.

letecky Praha - Milano - Praha, po centrální části Milána se budeme pohybovat pomocí městské hromadné dopravy.

Přehled nástupních míst najdete ZDE

Program zájezdu

1. den:Dle letového řádu odlet s průvodcem z Prahy, přílet do MILANA - pulzující město Lombardie, město umění, designu a světové módy. Transfer na ubytování do hotelu. Následuje prohlídka Piazza Duomo se slavnou gotickou katedrálou Duomo , vyhlídka ze střechy katedrály, kde za jasného počasí můžeme vidět i Alpy, obchodní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II . – zde můžeme v Il. Salotto ochutnat údajně nejlepší kávu v Miláně, budova Pinacoteca di Brera – jedna z nejslavnějších italských obrazáren s díly od A. Mantegny, Rafaela, Belliniho, Rembrandta a dalších mistrů. Vánoční atmosféra historického centra, individuální volno, návrat na hotel.
2. den:Navštívíme Castello Sforzesco , původně pevnost Viscontiů, rozlehlý zámek s řadou nádvoří, arkádový dvůr Cortile della Rocchetta, světoznámá muzea např: Museo d´ Arte Antica a známé vánoční trhy před zámkem. Ochutnáme Panettone, vždyť Vánoce v Itálii a Panettone jsou jedno. Navštívíme Zlatý čtyřúhelník Quadrilatero d´Oro . Obchody a butiky všech proslulých módních návrhářů. Individuální volno k procházkám a nákupům v pavoučích sítích úzkých, dlážděných milánských ulic.
3. den:Ráno odjedeme k milánskému FIERAMILANO , kde navštívíme světové Vánoční trhy řemesel , lidové tradice, krása řemesel, vystavovatelé ze 130 zemí celého světa, přes 3000 expozic, originální vánoční dárky, italská káva, tropické koktejly. Ponoříme se do vůní francouzských parfémů, chuťové buňky budeme rozmazlovat pokrmy s indickým kořením, zaposloucháme se do rytmu bubnů Senegalců, meditační náladu nasajeme u tibetského domu nebo koupíme svetřík z vyhlášeného kašmíru. Pro ty z vás, kdo nechtějí na Vánoční trhy, individuální volno v Miláně, bohaté možnosti nákupů, návštěvy muzeí a galerií. Obchody a butiky všech proslulých módních návrhářů – milánský Fashion district.
4. den:Dokončíme prohlídku města s průvodcem - divadelní muzeum v La Scala , honosné paláce, slavné kostely vč. chrámu sv. Ambrože . Individuální volno, dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.
Poznávací zájezd Itálie - adventní Milano Poznávací zájezd Itálie - adventní Milano Poznávací zájezd Itálie - adventní Milano Poznávací zájezd Itálie - adventní Milano Poznávací zájezd Itálie - adventní Milano - Duomo Poznávací zájezd Itálie - Milano Poznávací zájezd Itálie - Milano Poznávací zájezd Itálie - Milano - Duomo

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - jednolůžkový pokoj

Cena zahrnuje

 • 3x snídani
 • 3x ubytování v hotelu*** – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
 • kabinové zavazadlo dle pravidel letecké společnosti
 • leteckou přepravu Praha - Milano - Praha
 • letištní taxy a poplatky
 • průvodce CK
 • transfer z/na hotel

Cena nezahrnuje

 • 1lůžk. pokoj 2200 Kč (povinné při nedoobsazení),
 • Do kostelů není vhodné jít s holými rameny a v šortkách, může se Vám stát, že nebudete vpuštění dovnitř. Doporučujeme mít sebou turistickou obuv a turistické oblečení
 • DOPORUČENÉ KAPESNÉ
 • fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • Fakultativní příplatek:
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu a případné nákazy Covid-19 v ČR i zahraničí 160 Kč,
 • MĚNA A KURZ
 • městskou dopravu
 • odbavené zavazadlo do 20 kg 1500 Kč
 • pobytovou taxu (cca 5 EUR/os./den)
 • Pro zájemce možnost zajištění prohlídky fresky Leonarda da Vinciho "Poslední večeře páně" v Chiesa di Santa Maria delle Grazie – cena 550 Kč, nutná velmi včasná rezervace min. 3 měsíce před odletem, bližší info v CK
 • Pro zájemce možnost zajištění prohlídky fresky Leonarda da Vinciho "Poslední večeře páně" v Chiesa di Santa Maria delle Grazie – cena 550 Kč, nutná velmi včasná rezervace min. 3 měsíce před odletem, bližší info v CK
 • připojištění Covid-19 (doplňkové pojištění ke komplexnímu pojištění - rozšířená ochrana) Evropa - 30 Kč/den,
 • UPOZORNĚNÍ
 • vstupné

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ČT: 10:00 - 17:00
ÚTERÝ: 12:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2023!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2023!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

PAŘÍŽ a zámky na Loiře - od 4.690 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2022!!

PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 21,93 Kč
euro 23,83 Kč

Počasí