CK Pohoda Španělsko Zájezd č. RE/E476-21

Kanárské Ostrovy - Tenerife

Španělsko
Kanárské ostrovy
Prodloužený pobyt s poznáváním ostrova Tenerife, největšího a nejpestřejšího z Kanárských…

15Počet dnů:

01.10.2021Termíny od:

31 990 Kč Cena od:

15 - denní zájezd

Prodloužený pobyt s poznáváním ostrova Tenerife, největšího a nejpestřejšího z Kanárských ostrovů. Navštívíme jedinečný NP Las Caňadas s nejvyšším vrcholem Pico del Teide, monumentální skály Los Gigantes s vesničkou Masca, městečka Garachio, koloniální La Orotavu, hl. město Santa Cruz. Celodenní výlet nás zavede na poloostrov Anaga s vavřínovými lesy a městem La Laguna. Vykoupeme se na vulkanických plážích Puerto de la Cruz i na pláži Las Teresitas. Formou výletů tak poznáme podrobněji celý ostrov Tenerife , nabízející fantastické přírodní scenérie: na severu rozsáhlá zelená údolí, na jihu polopouštní krajinu s kaktusy a sukulenty, v centru úchvatné borovicové lesy, členité kaňony a národní park, na pobřeží černé-vulkanické nebo saharské pláže. Vyjedeme na zelený ostrůvek La Gomera s divokými vavřínovými lesy v NP Garajonay, palmová údolí a neskutečný pohled k bílé špičce vulkánu Pico del Teide, nejvyšší kótě nejen Tenerife, Kanárských ostrovů, ale i celého Španělska.

Puerto de la Cruz - Playa Jardín - Lago Martiánez - NP Las Caňadas - Pico del Teide – Los Gigantes - Masca - Garachico - Icod de los Vinos - La Orotava - poloostrov Anaga - Santa Cruz - Las Teresitas - Taganana - La Laguna - La Gomera - San Sebastian - NP Garajonay

Časový posun, počasí: ČASOVÝ POSUN
Kanárské ostrovy jsou posunuty o jednu hodinu zpět oproti středoevropskému času.

Ubytování: ano

květen
Hotel El Tope**** v Puerto de la Cruz, 400 metrů od pláže Puerto de la Cruz a jezera Martiánez - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, TV/sat., wifi zdarma ve veřejných prostorech, klimatizace, lednička a balkon. Venkovní bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Za poplatek welness cenrum - vířivka, hydromasážní vany včetně nabídky nejrůznějších procedur, masáží a péče o obličej. Najdete zde také kadeřnictví a posilovnu.

září
Hotel Turquesa Playa**** v Puerto de la Cruz, v blízkosti pláže Playa Jardín (cca 200 m) – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, TV/sat., klimatizace, fén, telefon, lednička, balkon nebo terasa. Venku 2 bazény, vířivka, snack bar a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. WiFi připojení za poplatek nebo zdarma v baru (v omezených hodinách). Internetový koutek za poplatek.
nebo
Hotel Be Live Adults Only**** v Puerto de la Cruz, v blízkosti pláže Playa Jardín (cca 270 m) - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, TV/sat., klimatizace, fén, telefon, lednička a balkon. Venku bazén, vířivka, snack bar a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Za poplatek wifi připojení, welness cenrum - vířivka, hydromasážní vany včetně nabídky nejrůznějších procedur, masáží a péče o obličej. Najdete zde také kadeřnictví a billiár.

Změna hotelů vzhledem k současné situaci vyhrazena.

hotel****

UBYTOVÁNÍ
- 14x ubytování v hotelu **** ve 2lůžk. pokojích s příslušenstvím
květen: Hotel El Tope**** v Puerto de la Cruz, 400 metrů od pláže Puerto de la Cruz a jezera Martiánez - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, TV/sat., wifi zdarma ve veřejných prostorech, klimatizace, lednička a balkon. Venkovní bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Za poplatek welness cenrum - vířivka, hydromasážní vany včetně nabídky nejrůznějších procedur, masáží a péče o obličej. Najdete zde také kadeřnictví a posilovnu.
září: Hotel Turquesa Playa**** v Puerto de la Cruz, v blízkosti pláže Playa Jardín (cca 200 m) – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, TV/sat., klimatizace, fén, telefon, lednička, balkon nebo terasa. Venku 2 bazény, vířivka, snack bar a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. WiFi připojení za poplatek nebo zdarma v baru (v omezených hodinách). Internetový koutek za poplatek.
nebo
Hotel Be Live Adults Only**** v Puerto de la Cruz, v blízkosti pláže Playa Jardín (cca 270 m) - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, TV/sat., klimatizace, fén, telefon, lednička a balkon. Venku bazén, vířivka, snack bar a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Za poplatek wifi připojení, welness cenrum - vířivka, hydromasážní vany včetně nabídky nejrůznějších procedur, masáží a péče o obličej. Najdete zde také kadeřnictví a billiár.
- CK si vyhrazuje právo změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.
- Poznámka: Do hotelové restaurace, prosíme, docházejte ve slušnějším oblečení, adekvátním jako ke slavnostnější večeři, u večeře jsou po pánech vyžadovány dlouhé kalhoty.

STRAVOVÁNÍ
14x polopenze formou bufetu. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Stravování: polopenze

Doprava: letecky

Nástupní místa: 07.05. - 21.05. odjezd L2, L3
24.09. - 08.10. odjezd L2, L3

letecky na trase Praha -Tenerife - Praha, po destinaci se budeme pohybovat klim. autobusem.

Přehled nástupních míst najdete ZDE

Program zájezdu

1. den:Odlet z Prahy na ostrov TENERIFE , největší a nejznámější z Kanárských ostrovů, transfer a ubytování v hotelu.
2. den:Dopolední informační schůzka s průvodcem, odpoledne procházka příjemným historickým centrem PUERTO DE LA CRUZ , "tenerifská šedá eminence" jíž se turistika dotýkala už koncem 19. stol. a v současné době jedno z nejkrásnějších turistických letovisek na ostrovech. Individuální návštěva botanické zahrady Jardín Botánico , zahrad Casina Taoro nebo zahrady orchidejí. Odpočinek na vulkanické pláži PLAYA JARDÍN se subtropickou zahradou nebo koupání ve slavných přímořských bazénech s gejzíry LAGO MARTIÁNEZ .
3. den:Celodenní výlet do Národního parku LAS CAŇADAS (UNESCO) s měsíční krajinou a nejvyšším vrcholem Španělska Pico del Teide (3718 m n.m.). V případě pěkného počasí lze vyjet fakult. lanovkou pod vrchol kráteru, odkud je nádherný pohled na Tenerife a okolní ostrovy. Průjezd kaňonem v Gigantických monumentálních skalách ( LOS GIGANTES) s půvabnou horskou vesničkou MASCA , obklopenou mohutnými skalami horského masivu TENO. Prohlídka lávou zničeného města GARACHICO, výlet zakončíme v ICODU DE LOS VINOS u údajně tisíciletého dračince.
4. den:Pobyt u moře a polodenní výlet místní dopravou (2,10 €/jeden směr) do koloniálního města LA OROTAVA. Procházka kouzelným historickým centrem kolem radnice, kostelů, zahrad, návštěva kostela a zastavíme u slavných "balkónových domů". Město se právem řadí k nejpůvabnějším na Tenerife a k jednomu z nejvíce "kanárských" míst na ostrově.
5. den:Celodenní výlet na poloostrov ANAGA . Výlet zahájíme delší procházkou městem LA LAGUNA (UNESCO), původní hlavní město ostrova, jedinečně dochovaná středověká architektura. Přes vavřínové lesy projedeme poloostrovem Anaga a pokračujeme klikatou horskou silnicí prudce klesající klesající k vyhlídce na TAGANANU v zeleném a rozsochatém pohoří. Nenecháme si ujít nejkrásnější pláž Tenerife LAS TERESITAS (možnost koupání), která se svým světlým saharským pískem a množstvím palem připomíná karibské pláže. Den zakončíme návštěvou hlavního města Tenerife SANTA CRUZ , pulzující, typicky španělská metropole s moderní výstavbou. Navštívíme náměstí Plaza de Espaňa s vládní budovou, množstvím nákupních zón a moderním přístavem.
6. den:Pobyt u moře nebo fakultativní celodenní výlet trajektem na sousední ostrůvek LA GOMERA , malý kulatý ostrov plný přírodních krás. Pro vazby na slavného objevitele se mu také říká Isla Columbina neboli Kolumbův ostrov. V rámci výletu navštívíme městečko SAN SEBASTIAN, prohlídka historického jádra. Uvidíme dům, kde se ubytoval Kryštof Kolumbus cestou do Nového světa i kostel, kde se modlil za zdar výpravy. Přes vyhlídky na palmová údolí pokračujeme do Národního parku GARAJONAY (UNESCO), jedinečné vavřínové lesy. Seznámíme se se specifickým místním nářečím ( pískacím jazykem ) během oběda, který je zahrnut v ceně výletu.
7. den:Pobyt u moře nebo fakult. výlety katamaránem za velrybami , trekking pohoří mTeno nebo návštěva vyhlášeného Loro Parku , kouzelná botanická a zoologická zahrada čítající přes 2000 papoušků, delfinárium, vystoupení kosatek, akvária s podmořskou faunou a flórou, tunelem se žraloky, iglů s největším umělým ostrovem tučňáků a dalšími zvířaty z celého světa.
8. - 14. den:Pobyt u moře , individuální program, možnost dalších fakult. výletů po ostrově.
15. den:Snídaně, volno dle odletu z Tenerife. Transfer na letiště a odlet do republiky.
Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Gomera - San Sebastian Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife - Garachio Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife - La Laguna Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife - La Orotava Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife - Lago Martianez Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife - Las Teresitas Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife - Las Teresitas Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife - Masca Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife - NP Teide Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife - NP Teide Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife - pláž Teresitas Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife - Puerto de la Cruz - Lago Martianez Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife - Santa Cruz Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife, Puerto de la Cruz Poznávací zájezd Španělsko - Kanárské ostrovy -Tenerife - Las Teresitas

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní
24.09.2021 08.10.2021 15 31 990 Kč31 990 Kč31 990 Kč31 990 Kč31 990 Kč momentálně není k dispozici
01.10.2021 15.10.2021 15 31 990 Kč31 990 Kč31 990 Kč31 990 Kč31 990 Kč rezervovat

Vysvětlivky

 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
 • : dospělá osoba - jednolůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - Doobsazení pro ženu
 • : dospělá osoba - Doobsazení pro muže

Cena zahrnuje

 • 14x polopenzi formou bufetu,
 • 14x ubytování v hotelu**** - 2lůžk.pokoje s příslušenstvím,
 • dopravu klim. autokarem program 3 a 5. den,
 • leteckou přepravu Praha -Tenerife - Praha,
 • letištní taxy a poplatky,
 • služby českého průvodce
 • transfer z/na letiště,

Cena nezahrnuje

 • 1lůžk. pokoj 8400 Kč (povinné při nedoobsazení)
 • Do kostelů není vhodné jít s holými rameny a v šortkách, může se Vám stát, že nebudete vpuštění dovnitř. Doporučujeme mít sebou turistickou obuv a turistické oblečení
 • DOPORUČENÉ KAPESNÉ
 • fakult. výlety
 • Fakultativní příplatek:
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu a případné nákazy Covid-19 v ČR i zahraničí 600 Kč s možností vyššího připojištění storna zájezdu +250 Kč,
 • MĚNA A KURZ
 • pokoj s výhledem na moře/bazén 5800 Kč/14 nocí
 • připojištění Covid-19 (doplňkové pojištění ke komplexnímu pojištění - rozšířená ochrana) Evropa - 30 Kč/den
 • UPOZORNĚNÍ
 • vstupné
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Kanárské ostrovy

Leží západně od pobřeží Afriky. Díky vynikajícímu klimatu se stálou teplotou a slunečním počasím jsou označovány příznačně jako Ostrovy věčného jara. Kanárské ostrovy jsou vyhledávány turisty hlavně v zimním období.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 12.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2021!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2021!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.599 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2021!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 21,48 Kč
euro 25,51 Kč
Chorvatsko kuna 3,40 Kč

Počasí