CK Pohoda Francie Zájezd č. RE/FR800-21

Francie - Advent V Paříži A Zámek Versailles

Francie

Zveme vás na poznávací zájezd do Francie, do vánoční Paříže. Poloha hotelu nám umožní…

5Počet dnů:

01.12.2021Termíny od:

6 290 Kč Cena od:

5 - denní zájezd

Zveme vás na poznávací zájezd do Francie, do vánoční Paříže. Poloha hotelu nám umožní večerní procházky městem, užijeme si adventní náladu u katedrály Notre Dame, na slavnostně vyzdobených bulvárech, ochutnáme místní lahůdky na vánočních trzích a navštívíme i vánočně laděný zámek Versailles. Vánoce v Paříži, to je opulentní luxus, svátečně vyzdobená centra a zářící Champs-Élysées. Pojeďte s námi poznat tuto metropoli v čase Vánoc, zažijte s námi advent v Paříži.

Poznávací zájezd do adventní Paříže provází Mgr. Jana Amadou .

Ubytování: ano

hotel*** v centru Paříže ve čtvrti Montparnasse, výborná poloha hotelu nám umožní i individuální večerní procházky a vstřebání té pravé vánoční atmosféry města.

hotel

UBYTOVÁNÍ
2x ubytování v hotelu*** v centru Paříže - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím. Hotel*** v centru Paříže ve čtvrti Montparnasse, výborná poloha hotelu nám umožní i individuální večerní procházky a vstřebání té pravé vánoční atmosféry města. CK si vyhrazuje právo z organizačních důvodů změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.

STRAVOVÁNÍ
2x snídaně. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Nástupní místa: 01.12. - 05.12. Odjezd A, B, L + Plzeň

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Přehled nástupních míst najdete ZDE

Program zájezdu

1. den:V odpoledních hodinách odjezd z republiky (cca 19:00 hod. překročení hranic z ČR).
2. den:Ráno příjezd do PAŘÍŽE s adventní atmosférou, vánoční dekorace, miliony žárovek, 150 km vyzdobených ulic, 180 km světelných řetězů a "Sapin de Noël". Historické centrum na ostrově La Cité – majestátní Notre Dame - 800 let stará gotická katedrála, proslavená románem Victora Huga "Zvoník u matky boží". Hned naproti katedrále přes Seinu se na malém čtvercovém náměstí s nejstarším stromem v Paříži nachází menší vánoční trh s asi padesátkou stánků s řemeslnými a skleněnými výrobky, módními a koženými doplňky, škálou mýdel atd. S výhledem na Notre-Dame za zvuku flašinetu nasajeme adventní atmosféru a budeme moci ochutnat něco z místní gastronomie - husí játra, sýry, klobásy, sladké makarónky aj. Prefektura , Justiční palác, dále shlédneme Pařížskou radnici , centrum Pompidou , Les Halles s kouzelnou světelnou výzdobou, Královský palác , čtvrť Opera s chrámem Madeleine. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování do čtvrti Montmartre. Individuální volno - večerní Montmartre – náměstí malířů Place du Tertre, poslední zdejší mlýn Moulin de la Galette.
3. den:Návštěva VERSAILLES - prohlídka nejznámějšího symbolu francouzské renesanční architektury a královské moci, královské rezidence Ludvíka XIV. Odpoledne vánoční atmosféra historické Paříže, vánoční trhy, pohyblivé výlohy velkých obchodních domů jako Galerie Lafayette, individuální volno, posezení v typických pařížských kavárničkách, možnost návštěvy Louvru nebo dalších muzeí. V podvečer umělecká atmosféra vánočního Montmartru , krásný výhled na Paříž, náměstí Pigalle , Moulin Rouge, bazilika Sacré-Coeur .
4. den:Adventní atmosféra Paříže, Invalidovna, dominanta města Eiffelova věž s vánočním dekorem a jedinečnou příležitostí zabruslit si v jejím prvním patře s půjčovnou bruslí v ceně lístku. Oslovuje-li vás bruslení spíše s romantickým výhledem na Eiffelovu věž, k dispozici je velké kluziště na Martových polích přímo pod železnou dámou. Náměstí Trocadero, Vítězný oblouk, svátečně vyzdobená třída Champs Elysées , nádherné osvětlení zkrášluje již tak krásný bulvár, vánoční trhy, náměstí Svornosti (Place de la Concorde), svařené víno (vin chaud) pečené kaštany nebo symbol francouzských vánoc – piškotová roláda ve tvaru polínka. Na závěr podvečerní fakult. projížďka lodí po Seině s neobvyklým pohledem na pařížské památky. Odjezd do ČR.
5. den:Příjezd do republiky v dopoledních hodinách.
Poznávací zájezd do Francie - zámek Versailles Poznávací zájezd do Francie - zámek Versailles Poznávací zájezd do Francie - zámek Versailles Poznávací zájezd Francie - advent v Paříži Poznávací zájezd Francie - advent v Paříži Poznávací zájezd Francie - advent v Paříži Poznávací zájezd Francie - advent v Paříži Poznávací zájezd Francie - advent v Paříži Poznávací zájezd Francie - advent v Paříži Poznávací zájezd Francie - adventní Paříž Poznávací zájezd Francie - adventní Paříž Poznávací zájezd Francie - adventní Paříž - galerie Lafayette Poznávací zájezd Francie - adventní Paříž - galerie Lafayette Poznávací zájezd Francie - jesličky v adventní Paříži Poznávací zájezd Francie - Paříž Poznávací zájezd Francie - Paříž Poznávací zájezd Francie - Paříž - galerie Lafayette

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
 • : dospělá osoba - jednolůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - Doobsazení pro ženu
 • : dospělá osoba - Doobsazení pro muže

Cena zahrnuje

 • 2x snídani,
 • 2x ubytování v hotelu*** v centru Paříže - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
 • dopravu lux. klim. busem,
 • průvodce CK

Cena nezahrnuje

 • 1lůžk. pokoj 2100 Kč,
 • Eiffelova věž: výtah do 2. patra 16,60 (dítě 12-24 let 8,30 €, dítě 4-11 let 2 €) výtah do 3. patra 25,90 (dítě 12-24 let 13 €, dítě 4-11 let 3,20 €) pěšky do 2. patra 10,40 (dítě 12-24 let 5,20 €, dítě 4-11 let 1,30 €) pěšky + výtah do 3. patra 19,70 (dítě 12-24 let 9,80 €, dítě 4-11 let 2,50 €) - bazilika SacreCoeur zdarma - Museum Louvre 17 € (děti do 18 let zdarma) - Museum Orsay 14 € (pro členy EU do 25 let zdarma, mimo EU do 18-25 let 11 €) - Invalidovna 14 € (pro členy EU do 25 let zdarma, mimo EU do 18-25 let 11 €) - Vítězný oblouk 13 € (do 18 let zdarma, pro členy EU 18-25 let zdarma) - St. Chapelle 11,50 € (do 18 let zdarma, pro členy EU 18-25 let zdarma) - Pantheon 11,50 € (do 18 ...
 • EURO (značení €)
 • fakult. výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • Fakultativní příplatek:
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu a případné nákazy Covid-19 v ČR i zahraničí 180 Kč,
 • MĚNA A KURZ
 • pobytovou taxu,
 • připojištění Covid-19 (doplňkové pojištění ke komplexnímu pojištění - rozšířená ochrana) Evropa - 30 Kč/den
 • Tour Montparnasse 18 € (děti 12-18 let 15 €, děti 4-11 let 9,50 €) - Metro – jednotlivé jízdné 1,90 € - Metro – carnet 10 jízd 16,90 € (předpokládáme cca 10 jízd metrem)
 • Versailles – fontány 9,50 € - příměstský vlak RER z Versailles cca 9 €
 • vstupné,

Slevy

 • SLEVA 55+ ze základní ceny 3%

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 12.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2021!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2021!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.599 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2021!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,76 Kč
euro 25,67 Kč
Chorvatsko kuna 3,41 Kč

Počasí