CK Pohoda Itálie Zájezd č. 246808

2-denní Gardaland, Gardaland hotel 4* (ZÁJ)

Itálie

GARDALAND To jsou zážitky v nejslavnějším italském zábavním parku. Nachází v těsné…

5Počet dnů:

03.07.2024Termíny od:

9 600 Kč Cena od:

5 - denní zájezd

GARDALAND
To jsou zážitky v nejslavnějším italském zábavním parku. Nachází v těsné blízkosti jezera Lago di Garda. Je to jeden z prvních zábavních parků v Evropě a řadí se mezi ty největší. V Itálii se jedná o č. 1. O kvalitě atrakcí svědčí fakt, že se jedná o pátý nejnavštěvovanější park na světě, který byl zároveň v roce 2005 zařazen na pátou příčku mezi desítku nejlepších zábavních parků na světě. V Gardalandu si na své přijde naprosto každý, jak menší děti, tak milovníci adrenalinu. Zábava na více jak 70 atrakcích je zaručena. Park je tématicky skvěle zpracován, nechybí Divoký západ nebo pirátská loď, ale skvěle propracován je i dětský svět kterému dominuje obrovský pohádkový strom.

JUMANJI LABYRINTH - novinka 2023, Vydejte se do Labyrintu, kde budete muset čelit nebezpečím prastarého chrámového zrcadlového bludiště než vstoupíte do temného dobrodružství v tunelu – ale pozor na plivající hady! Pak konečně vstupte do bludiště divoké džungle s nástrahami a překvapeními. Podaří se vám přežít?

JUMANJI - novinka 2022, vydejte se terénním vozem na dobrodružnou cestu plnou nebezpečí a překážek za doprovodu zvukových a světelných efektů... Představuje světový unikát a investici ve výši 20 milionů eur.

RAPTOR - největší a nejrychlejší horská dráha v parku, jízda začíná v podzemí a během 2 sekund se dostane na rychlost 100km/h a místy dosáhne rychlosti až 120km/h. Dráha je dlouhá přes 800m. Raptor patří mezi 10 nejrychlejších horských drah na světě.

BLUE TORNÁDO - zavěšená horská dráha s 5 loopingy dosahující rychlostí až 110km/hod s přetížením 5G. Tato atrakce byla jedna z prvních tohoto druhu v Evropě (1995). Patří ke špičce svého druhu a k nejrychlejším horským dráhám vůbec.

MAGIC MOUNTAIN - horská dráha se 4 lopingy a rychlostí až 90km/hod.

I CORSARI - úžasná pirátská projížďka, kde plujete v lodičce 30-40 metrů pod povrchem parku v temných jeskyních a okolo se odehrává velmi vyvedený děj. Jedná se o jedinou vodní podzemní atrakce tohoto druhu v Evropě.

COLORADO BOAT, JUNGLE RAPIDS - skvělé vodní atrakce s vodpády

MAMMUT - nejdelší rodinná horská dráha která kdy vůbec byla vyrobena na motivy filmu "Doba ledová". Jízda trvá téměř tři minuty. a dráha je dlouhá přes 1 km

4D KINO - dokonalé a největší 4D kino v Evropě, patří mezi top atrakce parku

SEQUOIA ADVENTURE - jedinečná horská dráha, kdy jste po celou dobu hlavou dolů...

SVĚT PRASÁTKA PEPPA - Zažijte neuvěřitelná dobrodružství s Peppou a jejími přáteli ve fantastické plně tematické oblasti! Vydejte se na zábavnou pirátskou loď, proleťte se mezi mraky na barevných horkovzdušných balónech a nechte zlákat na nezapomenutelnou cestu vlakem.

LEGOLAND WATER PARK (za příplatek - na místě)
Nachází se v areálu Gardaland Resort a jedná se o zcela nový plně tématický vodní park pro rodiny s dětmi. Zábava je zaručena ve vodním parku se můžete ponořit do milionů LEGO kostek, do interaktivních vodních her, užívat si na barevných skluzavkách a relaxovat v mimořádných plně tematických oblastech! Na ploše 15.000 m2 si užijete bazény, tobogány a další vodní radovánky inspirované oblíbenou stavebnicí. Jedná se o první vodní Legoland park v Evropě. Jeho součástí je i Miniland, který představuje zmenšeniny známých italských pamaátek - např. věž v Pise...

!UPOZORNĚNÍ - Aby byla zajištěna bezpečnost a požitek těch nejmenších, mohou dospělí vstoupit do vodního parku pouze v doprovodu jednoho nebo více dětí mladších 12 let.

SIRMIONE
Leží na jižním pobřeží jezera, pouhých 20km od Gardaland Hotel 4* a patří k nejhonosnějším střediskům u jezera. Hlavní dominantou je středověký hrad Castello di Sirmione. Určitě vás pohltí barevná atmosféra, kterou tvoří jachty v přístavu, voňavé restaurace a cukrárny a nespočet obchodů...

"Sunset Sirmione" - za příplatek možnost plavby (cca 30 minut) po jezeře se západem slunce...

LAGO DI GARDA
Je největší italské jezero, které se nachází pod Alpami. Leží v nadmořské výšce 65m a jeho rozloha je 370 km2. Hladina jezera je díky teplému větru Ora takřka ideální plochou pro windsurfing a v nedávné době byla kolem jezera dostavěna nová cyklostezka, která střídá roviny kolem vinohradů či jablečných sadů s horskými stezkami mířícími do těch nejvyšších pater okolních masivů a míjí několik středověkých hradů. V okolí jezera je také mnoho kilometrů kvalitního asfaltu pro in-line bruslení. Ve městě je přístav, odkud vyjíždějí vyhlídkové lodě do okolí.

LANOVKA MALCESINE-MONTE BALDO
Lanovka Malcesine – Monte Baldo j eoblíbeným turistickým cílem v oblasti jezera Garda, a to jak v zimní sezóně, tak především v létě.

Láká na úžasné panorama z Monte Baldo, přičemž je lanovka jedním z nejmodernějších a nejpokročilejších lanovkových systémů na světě - s otočnými kabinami. Modrá barva jezera Garda, která se mísí s nebem v neobyčejném panoramatu nabízí výhledy v celé své šíři: od zasněžených vrcholků Alp, přes ostré profily nejbližších hor až po nedalekou rovinu. Lanovka během pár minut „vylétne“ až do téměř 1800 metrů. Monte Baldo je zároveň nejvyšší hora v okolí Lago di Garda.

MALCESINE leží na břehu jezera a dominantou městečka je hrad s opevněním ze 13.stol. a starou středověkou věží. Za městem se zvedá 2.218 metrů vysoká hora Monte Baldo, na kterou vás do výšky 1.753 metrů nad mořem vyveze jedna z nejmodernějších lanovek v Evropě.

MONTE BALDO je nejvyšší hora v okolí Lago di Garda a poskytne překrásný výhled na jezero a Alpy. Druhá polovina výjezdu na vrchol je tzv. rotační lanovkou, která se točí a poskytne zají mavé pohledy při výjezdu.

Ubytování: hotel ****

GARDALAND HOTEL 4*
Rodinný hotel s velmi kvalitními službami a pohádkovými postavičkami je součástí areálu Gardaland Resort a budete se zde cítit jako v pohádce. Nachází se cca 1km od parku, kam hotelové hosty po celý den odveze Shuttle Bus v pravidelných intevalech přímo od brány hotelu. Hotel se skládá ze 4 pavilónů, krásné zahrady a vodního světa Blue Lagoon, což je vodní plocha o rozloze 3800m2 obklopená příjemnou vegetací. Beze sporu zde prožijete nezapomenutelný pobyt v pohádkovém prostředí.

Ubytování je zajištěno v komfortních pokojích pro 2 až 4 osoby (pokoje akceptují maximální složení 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby) a jsou dostatečně komfortní. samozřejmostí je Wifi, trezor na pokoji a klimatizace.

K dispozici jsou dva skvělé bary: Wonder Bar ve Wonder Palace nebo Pool Bar letním aquaparku Blue Lagoon. Dále 2 restaurace: Wonder Restaurant Buffet nebo Family Gourmet Restaurant.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

22:45 Praha 23:00 Beroun 23:30 Rokycany 23:50 Plzeň 00:30 (+1den) Rozvadov,Sv. Kateřina
Odjezdové časy jsou pouze orientační.

Program zájezdu

1. den:Pozdě večer odjezd z ČR, noční přejezd do Itálie.
2. den:Ráno příjezd k jezeru Lago di Garda do malebného městečka Malcesine se středověkým hradem. Individuálně možnost výjezdu lanovkou na Monte Baldo do výšky 1783m. Odtud se vám naskytne jedinečný pohled na jezero a nádhernou přírodu. Odpoledne přejezd na jih jezera k areálu Gardaland Resort, ubytování v Gardaland Hotel 4*. Po zbytek dne volno, k odpočinku možno využít hotelový bazénový komplex Blue Lagune, k večeři láká hotelová restaurace. Nocleh.
3. den:Snídaně. Celodenní volno k návštěvě Gardalandu, který se nachází v blízkosti jezera Lago di Garda. Zábava zde je určena rodinám s dětmi i jednotlivcům, kteří si rádi užívají zábavu na adrenalinových atrakcích. Pro hotelové hosty pendluje po celý den mezi parkem a hotelem Shuttle Bus. Nocleh.
4. den:Snídaně. Uložení zavazadel do autobusu. Celodenní volno v Gardalandu, kde vás čekají skvělé zážitky na kvalitních atrakcích - horská dráha s rychlostí až 120km/hod., zavěšená horská dráha s přetížením 5G, zavěšená horská dráha, divoká voda s 30-ti metrovým pádem do vody, Jumanji - npovinka 2022/2023. V podvečer do malebného městečka Sirmione, zde volno k jeho prohlídce, za příplatek plavba lodí se západem slunce Sunset Sirmione. Večer odjezd do ČR.
5. den:Návrat ráno.
302 303 304 305 306 346 347 348 349 350 351

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
03.07.2024 07.07.2024 5 9 600 Kč rezervovat
31.07.2024 04.08.2024 5 9 600 Kč rezervovat
21.08.2024 25.08.2024 5 9 600 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • autobusovou dopravu
 • 2x nocleh v Gardaland Hotel 4* (2 až 4-lůžkové pokoje)
 • 2x snídaně
 • 2-denní vstupné do Gardalandu
 • výlet do Sirmione
 • průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Cestovní pojištění:
 • 50 Kč / dítě / den
 • 70 Kč / dospělý / den
 • Sunset plavba
 • 450 Kč/ dospělý
 • 200 Kč/ dítě

Slevy

 • dítě do 2 let (sleva: -5600 Kč)

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

Paříž, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - od 4.490 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
25. - 28.10.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,15 Kč
euro 24,74 Kč

Počasí