CK Pohoda Itálie Zájezd č. 246808

2-denní Gardaland, Gardaland hotel 4* (ZÁJ)

Itálie

GARDALAND se nachází v Itálii v těsné blízkosti jezera Lago di Garda. Je to jeden…

5Počet dnů:

01.07.2023Termíny od:

9 600 Kč Cena od:

5 - denní zájezd

GARDALAND
se nachází v Itálii v těsné blízkosti jezera Lago di Garda. Je to jeden z prvních zábavních parků v Evropě a řadí se mezi největší v Evropě. v Itálii se jedná o č. 1. O kvalitě atrakcí svědčí fakt, že se jedná o pátý nejnavštěvovanější park na světě, který byl zároveň v roce 2005 zařazen na pátou příčku mezi desítku nejlepších zábavních parků na světě. V Gardalandu si nasvé přijde naprosto každý, jak menší děti, tak milovníci adrenalinu. Zábava na více jak 70 atrakcích je zaručena. Park je tématicky skvěle zpracován, nechybí divoký západ, nebo pirátská loď, ale moc hezký je i dětský svět kterému dominuje obrovský pohádkový strom.
JUMANJI - novinka 2022, vydejte se terénním vozem na dobrodružnou cestu plnou nebezpečí a překážet za doprovodu zvukových a světelných efektů... Představuje světový unikát a investici ve výši 20 milionů eur.
RAPTOR - největší a nejrychlejší horská dráha v parku, jízda začíná v podzemí a během 2 sekund se dostane na rychlost 100km/h a místy dosáhne rychlosti až 120km/h. Dráha je dlouhá přes 800m. Raptor patří mezi 10 nejrychlejších horských drah na světě.
BLUE TORNÁDO - zavěšená horská dráha s 5 loopingy dosahující rychlostí až 110km/hod s přetížením 5G. Tato atrakce byla jedna z prvních tohoto druhu v Evropě (1995). Patří ke špičce svého druhu a k nejrychlejším horským dráhám vůbec.
MAGIC MOUNTAIN - horská dráha se 4 lopingy a rychlostí až 90km/hod.
I CORSARI - úžasná pirátská projížďka, kde plujete v lodičce 30-40 metrů pod povrchem parku v temných jeskyních a okolo se odehrává velmi vyvedený děj. Jedná se o jedinou vodní podzemní atrakce tohoto druhu v Evropě.
COLORADO BOAT, JUNGLE RAPIDS - skvělé vodní atrakce s vodpády
MAMMUT - nejdelší rodinná horská dráha která kdy vůbec byla vyrobena na motivy filmu "Doba ledová". Jízda trvá téměř tři minuty. a dráha je dlouhá přes 1 km.
4D KINO - dokonalé a největší 4D kino v Evropě, patří mezi top atrakce parku
SEQUOIA ADVENTURE - jedinečná horská dráha, kdy jste po celou dobu hlavou dolů...

LEGOLAND WATER PARK (ZA PŘÍPLATEK-NA MÍSTĚ )
nachází se v areálu Gardaland Resort a jedná se o zcela nový plně tématický vodní park pro rodiny s dětmi. Zábava je zaručena ve vodním parku se můžete ponořit do milionů LEGO® kostek, do interaktivních vodních her, užívat si na barevných skluzavkách a relaxovat v mimořádných plně tematických oblastech! Na ploše 15.000 m2 si užijete bazény, tobogány a další vodní radovánky inspirované oblíbenou stavebnicí. Jedná se o první vodní Legoland park v Evropě. Jeho součástí je i Miniland, který představuje zmenšeniny známých italských pamaátek - např. věž v Pise...
UPOZORNĚNÍ - Aby byla zajištěna bezpečnost a požitek těch nejmenších, mohou dospělí vstoupit do vodního parku LEGOLAND® pouze v doprovodu jednoho nebo více dětí mladších 12 let.

LAGO DI GARDA
je největší italské jezero, které se nachází pod Alpami. Leží v nadmořské výšce 65m a jeho rozloha je 370 km2. Hladina jezera je díky teplému větru Ora takřka ideální plochou pro windsurfing a v nedávné době byla kolem jezera dostavěna nová cyklostezka, která střídá roviny kolem vinohradů či jablečných sadů s horskými stezkami mířícími do těch nejvyšších pater okolních masivů a míjí několik středověkých hradů. V okolí jezera je také mnoho kilometrů kvalitního asfaltu pro in-line bruslení. Ve městě je přístav, odkud vyjíždějí vyhlídkové lodě do okolí.

MALCESINE leží na břehu jezera a dominantou městečka je hrad s opevněním ze 13.stol. a starou středověkou věží. Za městem se zvedá 2.218 metrů vysoká hora Monte Baldo, na kterou vás do výšky 1.753 metrů nad mořem vyveze jedna z nejmodernějších lanovek v Evropě.
MONTE BALDO je nejvyšší hora v okolí Lago di Garda a poskytne překrásný výhled na jezero a Alpy. Druhá polovina výjezdu na vrchol je tzv. rotační lanovkou, která se točí a poskytne zají mavé pohledy při výjezdu.

SIRMIONE
Leží na jižním pobřeží jezera, pouhých 20km od Gardaland Hotel 4* a patří k nejhonosnějším střediskům u jezera. Hlavní dominantou je středověký hrad Castello di Sirmione. Určitě vás pohltí barevná atmosféra, kterou tvoří jachty v přístavu, voňavé restaurace a cukrárny a nespočet obchodů...
"Sunset Sirmione" - za příplatek možnost plavby (cca 30 minut) po jezeře se západem slunce...

Ubytování: hotel ****

rodinný hotel s velmi kvalitními službami je součástí areálu Gardaland Resort a budete se zde cítit jako v pohádce. Nachází se cca 1km od parku, kam hotelové hosty po celý den odveze Shuttle Bus v pravidelných intevalech.
Ubytování je zajištěno v komfortních pokojích pro 2 až 4 osoby (pokoje akceptují maximální složení 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby). K návštěvě zcela jistě láká Blue Lagoon, což je vodní plocha o rozloze 3.000m2 obklopená příjemnou vegetací a představuje ideální zázemí pro zábavu i odpočinek.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)

Program zájezdu

1. den:Pozdě večer odjezd z ČR, noční přejezd do Itálie.
2. den:Ráno příjezd k jezeru Lago di Garda do malebného městečka Malcesine se středověkým hradem. Individuálně možnost výjezdu lanovkou na Monte Baldo do výšky 1783m. Odtud se vám naskytne jedinečný pohled na jezero a nádhernou přírodu. Odpoledne přejezd na jih jezera k areálu Gardaland Resort, ubytování v Gardaland Hotel 4*. Po zbytek dne volno, k odpočinku možno využít hotelový bazénový komplex, k večeři restauraci. Nocleh.
3. den:Snídaně. Celodenní volno k návštěvě Gardalandu. Zábava v blízkosti jezera Lago di Garda je určena rodinám s dětmi i jednotlivcům, kteří si rádi užívají zábavu na různých atrakcích a tobogánech. V podvečer možnost výletu autobusem do malebného městečka Sirmione (v ceně zájezdu), zde volno k jeho prohlídce, za příplatek plavba lodí se západem slunce "Sunset Sirmione". Nocleh.
4. den:Snídaně. Celodenní volno v Gardalandu, kde vás čekají skvělé zážitky na kvalitních atrakcích - horská dráha s rychlostí až 120km/hod., zavěšená horská dráha s přetížením 5G, zavěšená horská dráha, divoká voda s 30-ti metrovým pádem do vody, největší 4D kino v Evropě a další. Večer odjezd do ČR.
5. den:Návrat ráno.
302 303 304 305 306 346 347 348 349 350 351

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
01.07.2023 05.07.2023 5 9 600 Kč rezervovat
09.08.2023 13.08.2023 5 9 600 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • autobusovou dopravu
 • 2x nocleh v Gardaland Hotel 4* (2 až 4-lůžkové pokoje)
 • 2x snídaně
 • 2-denní vstupné do Gardalandu
 • výlet do Sirmione
 • průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Cestovní pojištění Pandemic:
 • 50 Kč / dítě / den
 • 70 Kč / dospělý / den
 • Sunset plavba:
 • cena dosp. - 400 Kč
 • cena děti - 150 Kč

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ČT: 10:00 - 17:00
ÚTERÝ: 12:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2023!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2023!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

MÁJOVÁ PAŘÍŽ s ubytováním - od 3.790 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
28.4. - 1.5.2023
5.5. - 8.5.2023

Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 21,83 Kč
euro 23,67 Kč

Počasí