CK Pohoda Německo Zájezd č. 246775

Legoland - 1-denní zájezd (ZÁJ)

Německo

LEGOLAND DEUTSCHLAND, GÜNZBURG To je 68 atrakcí a propracované modely z více jak…

1Počet dnů:

29.07.2024Termíny od:

2 000 Kč Cena od:

1 - denní zájezd

LEGOLAND DEUTSCHLAND, GÜNZBURG
To je 68 atrakcí a propracované modely z více jak 50 miliónů LEGO® kostek. Park byl otevřen v roce 2002 a je velký jako 25 fotbalových hřišť. Dělí se do 10 tématických oblastí, kde čeká nejen na děti spousta zážitků. Tento dobrodružný svět nadchne jak malé návštěvníky, tak i dospěláky. Opravdu každý si zde přijde na své, ať už vyhledáváte skvělé atrakce nebo neskutečné stavby promyšlené do posledního detailu. Skvělá zábava začíná už u samotného vstrupu do parku, který je postaven z kostek stejně jako celý park. Na každém kroku na vás čekají perfektní dekorace, keré jsou velmi často v pohybu.

LEGO MYTHICA - NOVINKA 2023
Zcela nový tématický svět o rozloze 1,2 hektaru. Předtsavuje dosud největší a nejdražší rozšíření parku. Čekají vás zde stovky tisíc Lego kostek, mýtická stvoření a nové atrakce.
Pro odvážné (od 1,2metru) je zde nová horská dráha s jízdou hlavou dolů.
Zábava je zde i pro ty nejmenší.

MAXIMUS, LET STRÁŽCE - Zcela první LEGOLAND Wing Coaster na světě, kde se budete spirálovitě točit rychlostí 15 metrů za sekundu a přibližovat se střemhlav vývrtkou, zatímco se vám budou houpat nohy ve vzduchu: To je pocit svobody!

OBLÍBENÉ ATRAKCE
NINJAGO THE RIDE -4D interaktivní jízda, během ketré se z vás stávají hrdinové bojující proti hadímu mistrovi. Záblesky světla, mlh, teplo a podobné efekty dělají iluzi dokonalou.

OHNIVÝ DRAK - Horská dráha, kde jedete rychlostí až 60km/hod. vnitřkem Merlinova hradu až do dávno zapomenutých dob. Čeká vás rychlé tempo, spousta zatáček a především LEGO Drak.

PYRAMIDEN RALLYE - Vašim úkolem je uhasit oheň. Na dobrodružné cestě k pyramidám soutěžíte s ostatními týmy, které se také snaží dokončit misi jako první s rychlostí a přesností.

LEGO ZÁVODY - Horská dráha "Lego Rennen" vám připraví mimořádné zážitky z jízdy v závodním vozu, těšte sena ostré zatáčky ve výšce 18m, ale také prudce do kopce a zase z kopce ve vysoké rychlosti.

EXPEDICE DŽUNGLÍ - Na mokré obrodružství se vypravíte v dřevěné kánoi do dosud neprobádaných částí pralesa. Ve člunu se prodíráte temnými jeskyněmi kolem hadů, pavouků a masožravých rostlin – samozřejmě postavených z LEGO kostek – až na vrchol velké sopky. Odtud sjezd 12m vysokým vodopádem do laguny – rozhodně vrchol výletu.
Každou sekundu zde spadne 80 litrů vody. Voda je čerpána zpět vodními čerpadly skrytými uvnitř hory.

LEGOLAND EXPRESS - Tématický vláček vás proveze částí parku.

ATLANTIS BY SEA LIFE - Fascinující podvodní svět. Dobrodružství začíná virtuální plavbou ponorkou do potopeného města Atlantis. V nádrži o objemu 600 000 litrů můžete objevit kolem 1300 tropických mořských tvorů a více než 50 detailních LEGO modelů. Panoramatická okna, skleněné kopule a 8 metrů dlouhý prosklený tunel zajišťují, že můžete pozorovat vzrušující a exotická zvířata zblízka ze všech stran. LEGO modely jsou sestaveny z více než 1 milionu LEGO kostek. Jsou mezi nimi různí LEGO potápěči a ponorka 1,50 x 3 metry.

TEMPEL X-PEDITION - Interaktivní honba za pokladem. Na tajemné cestě za poznáním komnat chrámu podpoříte LEGO hrdiny při hledání skrytého pokladu. Vybaveni infračervenými pistolemi se musíte pokusit zasáhnout různé cíle. Čím více cílů zasáhnete, tím více bodů získáte a tím blíže se přiblížíte k legendárnímu pokladu.

PIRÁTSKÁ BITVA - Interaktivní plavba lodí v Pirátské bitvě kapitána Nicka povede kolem hrůzu nahánějících pirátů a nebezpečných žraloků skrz 8m vysokou skálu ve tvaru lebky. Celkem pro 8 dobrodruhů je místo v 4m dlouhé lodi, kde budete mít plné ruce práce s vodními děly na palubě. Pokud se vám proudem vody podaří trefit cíl, bude pro vás odměnou např. výbuch vulkánu. Ale pozor, i vy můžete zmoknout. Nejen posádky ostatních lodí, ale i diváci střílí zpět.

PŘÍSTAVNÍ PLAVBA - Staňte se kapitánem! Vydejte se na zábavnou prohlídku přístavu na břehu oblasti LEGO CITY. Vezměte své rodiče na palubu a zažijte společně živou jízdu v srdci parku.

SAFARI TOUR - Na okraji džungle, kde začíná savana, se vydáte na cestu za poznáním. Projeďte se kolem divokých zvířat, jako jsou zebry, žirafy, sloni a mnoho dalších – samozřejmě z LEGO kostek. Zblízka můžete obdivovat více než 90 modelů v životní velikosti, které se dokonce pohybují a vydávají zvířecí zvuky, které jsou pro ně typické.

POLICEJNÍ STANICE - novější atrakce z 2015, kde pronásledujete v Legocity gangstry a pomáháte policistovi. Čeká vás však spousta překážek jako zrcadlové klamy, laserové závory apod.

KANU X-PEDITION - Hledají se odvážní průzkumníci! Vydejte se na kánoi v zemi dobrodružství. Mezi divokými rostlinami klidný proud unáší ty nejmenší návštěvníky.

DUPLO HŘIŠTĚ - Hrací ráj pro nejmenší. V teplých letních dnech děti ochladí vodní zábava DUPLO.

TRET-O-MOBIL - Máte možnost objet část parku po dráze položená ve výšce. Rychlost určíte vy - čím více šlapete na pedály, tím jste rychlejší! Autíčko je pro 4 osoby a během jízdy se vám naskytne krásný výhled na areál.

BIONICLE POWER BUILDER - je první německá jízdní atrakce, kterou si každý sám naprogramuje a určí si, jak rychlá a jak dynamická bude.

POWER TOWER - pokuste se vytáhnout vlastní silou až na vrchol 9-ti metrové věže, kdy sedíte v sedačce a taháte za lano

VYHLÍDKOVÁ VĚŽ - vyjedete do výšky 63m, odkud budete mít celý park jak na dlani. Pro lepší rozhled se navíc věž ještě pomalu otáčí kolem dokola.

LEGO STUDIOS - Kino zábava v nových dimenzích. Čeká zde na vás zvláštní druh filmového zážitku! Bez ohledu na to, které z filmových dobrodružství si vyberete, vzrušující 4D efekty vás uvedou přímo do středu dění. Nasaďte si brýle, držte se a bavte se...

MINILAND - je srdcem parku. V měřítku 1:20 jsou s láskou k detailu z více než 25 miliónů LEGO® kostiček vytvořeny repliky slavných měst a oblastí Evropy. Aby Miniland působil co nejrealističtěji, pohybují se lidé, zvířata, auta, lodě, vlaky a letadla na stisknutí tlačítka a pohyb je doprovázen odpovídající zvukovou kulisou. Mezi nejznámější dominanty patří mnichovské letiště s Airbusem A380, zámek Neuschwanstein, Star Wars, města Frankfurt a Berlín se slavnými stavbami, přístav v Hamburku a samozřejmě i největší LEGO® stavba na světě Allianz Arena, fotbalový stadion. Váží 1,5 tuny, je postavena na ploše 5x4,5m do výšky 1m z neskutečného jednoho milionu kostek. Na stadionu je umístěno na 30tisíc LEGO® diváků a prozkoumat můžete i podzemní část pro parkování.

Ubytování: bez ubytování

Stravování: vlastní

Doprava: autokarem

3:15 Praha 3:50 Beroun 4:20 Rokycany 4:30 Plzeň 5:15 Rozvadov, Sv. Kateřina
Odjezdové časy jsou pouze orientační.

Program zájezdu

1. den:Odjezd brzy ráno z ČR. Celodenní pobyt v parku Legoland Deutschland, kde vás čeká skvělá zábava na více jak 68 atrakcích pro malé i velké návštěvníky. Novinkou pro rok 2023 je Lego Mythica - čekají vás zde stovky tisíc Lego kostek, mýtická stvoření a nové atrakce. Užijete si i různá akrobatická představení, 4D kino apod. V areálu se nachází restaurace, fast-foody a obchody se suvenýry. V podvečerních hodinách odjezd směr ČR. Návrat zpět v pozdních nočních hodinách.
03 04 05 06 07 08

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
29.07.2024 29.07.2024 1 2 000 Kč rezervovat
31.08.2024 31.08.2024 1 2 000 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • autobusová doprava
  • vstupné do Legoland® Deutschland (vstupy na atrakce)
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • 70 Kč/ dospělý / den
  • 50 Kč/ dítě / den

Slevy

  • Dítě (3-16 let) (sleva: -100 Kč)
  • Dítě (do 2 let) (sleva: -500 Kč)

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

MÁJOVÁ PAŘÍŽ s ubytováním - od 4.490 Kč!!

Májová PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
8. - 11.5.2024
23. - 26.5.2024

Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,79 Kč
euro 24,71 Kč

Počasí