CK Pohoda Německo Zájezd č. 2824

Delfinárium Norimberk

Německo
Norimberk
Připojte se k nám na nezapomenutelný zájezd do Norimberku, kde budeme objevovat fascinující…

1Počet dnů:

01.01.0001Termíny od:

0 Kč Cena od:

1 - denní zájezd

Připojte se k nám na nezapomenutelný zájezd do Norimberku, kde budeme objevovat fascinující svět zvířat v jedné z největších a nejmodernějších zoologických zahrad v Evropě. Norimberská Zoo je domovem pro tisíce zvířat, od exotických druhů až po domácí zvířecí obyvatele, a nabízí nezapomenutelné zážitky pro všechny věkové kategorie. Vydáme se do zoologické zahrady, která je jednou z hlavních atrakcí města. Procházka rozsáhlým areálem nás zavede do různých ekosystémů, kde budeme mít možnost pozorovat širokou škálu živočichů, od obřích slonů po malé plazičky. Jedním z vrcholů naší návštěvy bude zastávka v Delfináriu. Zde se budeme moci ponořit do fascinujícího světa mořských savců a sledovat jejich úchvatná vystoupení. Delfinárium nabízí nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu a poskytuje vzrušující pohled na tuto inteligentní a hravou mořskou faunu. Tento zájezd je skvělou volbou pro milovníky přírody, rodiny s dětmi i jednotlivce, kteří touží poznat fascinující svět zvířat a prožít nezapomenutelné zážitky.

Program: 1.den: Odjezd z Prahy v brzkých ranních hodinách, příjezd do Norimberku v ranních hodinách. Celodenní pobyt v ZOO s možností návštěvy některého z představení místního delfinária. Největší atrakcí je bezesporu delfinárium připomínající co nejvěrohodněji mořský svět a delfíní laguna. Jedná se o systém 6 bazénů, kde žijí delfíni a lachtani. Pro návštěvníky několikrát denně nachystáno představení. Delfinárium má i venkovní bazén a honosí se označením největší delfinárium v Německu.

Prohlédnout si můžete medvědy nebo tučňáky. Uvidíte také nosorožce, lvy, tygry, velbloudy, opice, gorily, žirafy … Velmi lákavou atrakcí je tropický pavilon - uzavřený deštný prales s jeho nejkrásnějšími obyvateli, tedy motýly, kteří si proletují kolem vás. Odpočinout si můžete v místní restauraci, kde se dá velmi dobře poobědvat.
Pro děti zde mají pěkná hřiště nebo mini zoo s možností krmit kozy. Pro pohyb v ZOO můžete využít také vláček.

Odjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Ubytování: ano

Stravování: vlastní

Doprava: autokarem

Nástup / Výstup: PRAHA – 5:30 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN - 6:15 ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ – 7:00 ZASTÁVKA MHD ČERNICE
ROZVADOV - 8:00 HOD SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Delfinarium shutterstock_353213009 Norimberk 1 zoo norimberk 10 zoo norimberk 11 zoo norimberk 12 zoo norimberk 13 zoo norimberk 14 zoo norimberk 15 zoo norimberk 16 zoo norimberk 17 zoo norimberk 18 zoo norimberk 2 zoo norimberk 21 zoo norimberk 23 zoo norimberk 24 zoo norimberk 3 zoo norimberk 7 zoo norimberk 8 zoo norimberk 9

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Norimberk

Bavorské město asi 150 km severně od Mnichova je jedním z historicky nejvýznamnějších německých měst. Ve městě je řada středověkých stavebních památek a hodnotné muzejní sbírky z oblasti kultury a techniky. Městské jádro obepíná prstenec pozdně gotických hradeb vysokých až 8,5 m, zpevněných věžemi, baštami a branami. Turisty zaujme zdejší kostel P. Marie s bohatě členěným a zdobeným štítem se vstupní předsíní nebo císařský hrad (Kaiserburg), založený kolem r. 1040.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

Paříž, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - od 4.490 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
25. - 28.10.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,15 Kč
euro 24,74 Kč

Počasí