CK Pohoda Německo Zájezd č. D821-24

Bavorsko - Adventní Rothenburg – Würzburg – Lauf

Německo

Zažijte s námi neopakovatelné kouzlo bavorského adventu. Bez nadsázky, každé město,…

2Počet dnů:

14.12.2024Termíny od:

4 221 Kč Cena od:

2 - denní zájezd

Zažijte s námi neopakovatelné kouzlo bavorského adventu. Bez nadsázky, každé město, které jsme pro vás vybrali má autentický historický ráz a vytváří idylickou adventní atmosféru s duchem starých tradic, zvyků a půvabných vánočních trhů. Nabízíme vám tři perly historie a vánoční romantiky. Würzburg, který spojuje kouzlo historie s adventní náladou. Ponoříme se do kouzla malebných uliček Starého města i vánočního trhu před impozantním zámkem Würzburger Residenz. Rothenburg ob der Tauber, plný vánočního kouzla. Procházka úzkými uličkami středověkého města, hrázděné domy, tisíce dekorací a ozdob, jedinečná atmosféra jednoho z nejkrásnějších vánočních trhů v Německu. Na závěr kouzelný Lauf an der Pegnitz, skrytý poklad adventního Německa. Atmosféra středověku, hrázděné domy, hrad Lauf vybudovaný císařem Karlem IV.

Rothenburg ob der Tauber – Würzburg – Lauf an der Pegnitz

Ubytování: ano

hotel

UBYTOVÁNÍ
1x ubytování v hotelu - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím

STRAVOVÁNÍ
1x snídaně. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Nástupní místa: 14.12. - 15.12. Odjezd A + Plzeň (Olomouc není možná)

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Přehled nástupních míst najdete ZDE

Program zájezdu

1. den:1.den zájezdu: Odjezd v ranních hodinách dle nástupních míst (Praha cca 07:00 hod) do Německa. Kolem poledne město ležící na řece Mohan WÜRZBURG , naše první zastávka na adventní cestě. Prohlídka impozantní Würzburger Residenz (UNESCO), následuje krátká procházka Starým městem s bohatou historií, unikátní Dom St. Kilian z různých slohů a stylů, kostel Neumünster , aj. Na závěr kouzlo vánočního trhu před Würzburger Residenz, malebné uličky plné tradičních stánků, místní speciality. 2. den zájezdu: Po snídani pokračujeme do nedalekého městečka ROTHENBURG OB DER TAUBER , dokonalý skanzen středověkých uliček obehnaných městskými hradbami. Procházka středověkými kulisami Starého města dodávají zdejším vánočním trhům nenapodobitelnou atmosféru, Marktplatz s impozantní radnicí , pohádkový Plönlein , kostel sv. Jakuba aj. Užijte si vánoční Rothenburg a nechte se unést doslova magickou atmosférou tohoto místa. Před odjezdem do ČR zastavíme v hrázděném městečku LAUF AN DER PEGNITZ , skrytý poklad našeho zájezdu. Navštívíme Staré město s hradem Lauf , stavba evropského významu. V letech 1356 až 1360 jej nechal postavit císař Karel IV. na Říšské cestě mezi Prahou a Norimberkem. Prohlídka hradu vč. Erbovního sálu , která je v Evropě ojedinělá a má 112 erbů Českého království vytesaných a malovaných do kamene. Jedná se o nejvzácnější sbírku česko-moravsko-slezské heraldiky. Předpokládaný příjezd do Prahy 21:30 hod. a dále dle míst nástupů.
Advent 1shutterstock_1534213700 adventní Rothenburg Německo - adventní Rothenburg Německo - adventní Rothenburg Německo - Rothenburg Německo - vánoční Rothenburg Německo - vánoční trh - Rothenburg Německo - Würzburg Rothenburg - idylický advent v Rothenburgu Würzburg - rezidence

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
14.12.2024 15.12.2024 2 4 221 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • dopravu lux. klim. busem (v případě svozu z nástupních míst k hlavnímu autobusu využívá CK i svozová auta nebo prostředky hromadné dopravy) ,
 • 1x ubytování v hotelu – 2lůžk.pokoje s příslušenstvím,
 • 1x snídani,
 • průvodce CK

Cena nezahrnuje

 • vstupné,
 • fakult. služby a vše, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • Poznámka: nástupní místo Olomouc není možné
 • Fakultativní příplatek:
 • 1lůžk. pokoj 950 Kč,
 • Würzburg residence prohlídka cca 10 eur. Nutná rezervace při objednání zájezdu
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 90 Kč

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

MÁJOVÁ PAŘÍŽ s ubytováním - od 4.490 Kč!!

Májová PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
8. - 11.5.2024
23. - 26.5.2024

Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,79 Kč
euro 24,71 Kč

Počasí