CK Pohoda Polsko Zájezd č. PL810-24

Poznaň – Adventní Víkend V Polsku

Polsko

Adventní zájezd do Poznaně, jednoho z nejstarších a největších měst Polska, nám nabídne…

2Počet dnů:

14.12.2024Termíny od:

3 141 Kč Cena od:

2 - denní zájezd

Adventní zájezd do Poznaně, jednoho z nejstarších a největších měst Polska, nám nabídne tradiční vánoční trhy s množstvím stánků s vánočními výrobky, typickým jídlem, pitím, a to vše v kulise živé hudby a divadelních představení. Při návštěvě Poznaně nevynecháme impozantní historické jádro – Staré město, Tumský ostrov s katedrálou sv. Petra a Pavla a vyhlášená adventní muzea. Poznaň je v adventním období skvělým místem k návštěvě s množstvím kulturních a historických památek a tradičních vánočních akcí.

Ubytování: ano

hotel

UBYTOVÁNÍ
1x ubytování v hotelu *** v Poznani - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím

STRAVOVÁNÍ
1x snídaně. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Nástupní místa: 14.12. - 15.12. Odjezd A + Trutnov (Olomouc není možná)

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Přehled nástupních míst najdete ZDE

Program zájezdu

1. den:1.den zájezdu: Odjezd dle nástupních míst (Praha cca 04:00 hod) přes Hradec Králové, Trutnov směr Poznaň. První naší zastávkou je zámek ROGALIN - prohlídka zámeckých interiérů významného barokního zámku Velkopolského vojvodství a zámecké galerie salónního malířství (mj. Wyspiaňski,Podkowinski a Malczewski ). Zámek patřil ve své době významnému Polskému rodu Raczyňskich. Po návštěvě následuje již nedaleká POZNAŇ – prohlídka města a jeho významných památek v jedinečném historickém jádru – Stary Rynek , Radnice s legendárními kozlíky, měšťanské domy, socha a studna Bamberki, součástí prohlídky bude i Muzeum brambor , které každoročně v době adventu pořádá adventní prohlídky a seznámí nás s vánočními tradicemi Poznaně, tradiční vánoční trhy . Ubytování a osobní volno. Večer si můžeme zpříjemnit i návštěvou Maltaňskich termálních lázní (otevřeny do 23:00 hod.). 2. den zájezdu: Po snídani exkurze do muzea Poznaňských Svatomartinských Rogalu (znamenité sladké pečivo podobné croissantům), které je chráněno od roku 2008 ochranou známkou jako tradiční regionální produkt. Podle historiků se pečou v Poznani více než 200 let a vážou se k nim zajímavé legendy. Tumský ostrov (Ostrów Tumski) na řece Warta – prohlídka nejstarší části města vč. katedrály sv. Petra a Pavla a katedrálního muzea . Zdejší katedrála je nejstarší v Polsku a v ranné minulosti Polského státu zde bylo sídlo polských králů. Prohlídka celé lokality bude částečně vedena pomoci českého audioprůvodce. Po prohlídce odjezd do ČR s předpokládaným příjezd do cca 21:30 Hradec Králové a dále dle nástupů.
Polsko - adventní Poznaň Polsko - adventní Poznaň Polsko - Poznaň - katedrála sv. Petra a Pavla Poznaň - Radnice Poznaň - sladké pečivo Rogalu Poznaň - Staré město Poznaň - Stary Rynek Poznávací zájezd Polsko - Poznaň

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
14.12.2024 15.12.2024 2 3 141 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • dopravu lux. klim. busem (v případě svozu z nástupních míst k hlavnímu autobusu využívá CK i svozová auta nebo prostředky hromadné dopravy) ,
 • 1x ubytování v hotelu*** v Poznani – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
 • 1x snídani,
 • průvodce CK

Cena nezahrnuje

 • vstupné cca 185 PLN vč. rezervace Ostrow Tumski,
 • fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • Fakultativní příplatek:
 • 1lůžk. pokoj 850 Kč,
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 90 Kč,
 • Poznámka : nástupní místo Olomouc není možné

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

MÁJOVÁ PAŘÍŽ s ubytováním - od 4.490 Kč!!

Májová PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
8. - 11.5.2024
23. - 26.5.2024

Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,79 Kč
euro 24,71 Kč

Počasí