CK Pohoda Rakousko Zájezd č. A813-24

Rakousko – Adventní Salcburk A Štýr

Rakousko

Salcburk, město obklopené horami je jako stvořené pro pohádkovou atmosféru vánočního…

3Počet dnů:

29.11.2024Termíny od:

3 861 Kč Cena od:

3 - denní zájezd

Salcburk, město obklopené horami je jako stvořené pro pohádkovou atmosféru vánočního období. V žádné jiné roční době není Salcburk krásnější a půvabnější. Vánočně vyzdobené město se rozzáří tisíci světel, vůně horkých kaštanů a svařeného vína proniká do všech uliček a zákoutí Starého města. Toulky Salcburkem a návštěvy adventních trhů jsou velkým zážitkem. Okouzlí nás největší a slavný Ježíškův trh na Rezidenčním a Chrámovém náměstí, který patří k nejkrásnějším v Evropě a jeho počátky sahají až do 15. století. Nenecháme si ujít ani vánoční trhy u zámku Hellbrunn s mimořádnou atmosférou. Živý obraz vánočního pohádkového světa nás čeká ve Štýrsku. Navštívíme malebná historická města Steyr (Štýr) s úchvatným starým městem, vánoční atmosférou a Linec.

Salcburk – Štýr – Linec

Ubytování: ano

hotel

UBYTOVÁNÍ
1x ubytování v hotelu *** - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím

STRAVOVÁNÍ
1x snídaně formou bufetu, možnost večeře za příplatek. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Nástupní místa: 29.11. - 01.12. Odjezd A + České Budějovice

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Přehled nástupních míst najdete ZDE

Program zájezdu

1. den:1. den zájezdu: V pozdních večerních hodinách odjezd z republiky (Praha cca 24:00 hod) do Rakouska. 2. den zájezdu: Ráno příjezd do vánočního SALCBURKU , prohlídka historického jádra (UNESCO), rozprostírajícího se mezi Mönchsberg (Mnišská hora) a řekou Salzach. Seznámení se s dávnou historií Salcburku a nejzajímavějších pamětihodností, náměstí Domplatz s velkolepou katedrálou, Residenzplatz se známou zvonkohrou, projdeme se nejmalebnější ulicí historického centra Getreidegasse s Mozartovým rodným domem aj. Samozřejmě neopomeneme navštívit " Ježíškův trh " na náměstí před Salcburským dómem. Ochutnáme pečené kaštany, pražené mandle, horký punč nebo svařené víno. Odpoledne program u zámku Hellbrunn – letohrádek salcburských arcibiskupů. Zámek si nechal postavit arcibiskup Markus Sitticus von Hohenems, jehož rod později přesídlil na zámek v Bystrém u Poličky. Hellbrunnské adventní okouzlení , romantický, nápaditý a starodávně laděný trh na nádvoří Hellbrunnského zámku. Cesty lemované hořícími pochodněmi, voňavé vánoční cukroví a obří adventní kalendář. K večeru odjezd na ubytování do hotelu. 3.den zájezdu: Příběh jako z pohádky – adventní historické město ŠTÝR . Úchvatné staré město se zámkem a zachovalými hradbami, romantické uličky a bohatá vánoční atmosféra, betlémky, starobylé náměstí, vánoční trhy na náměstí a v zámeckém parku, gotický kostel sv. Michala, muzeum vánočních ozdob. Nedaleký Christkindel s vánoční poštou, barokní poutní kostel a světoznámý mechanický betlém. Před odjezdem do ČR krátká návštěva hornorakouské metropole LINEC , historické centrum s vánočními trhy na barokním náměstí Hauptplatz . Návrat do ČR ve večerních hodinách (Praha cca 21:00 hod) a dále dle míst nástupů.
Poznávací zájezd  - katedrála v Salcburku, Rakousko Rakousko - adventní Salcburk Rakousko - historické město Salcburk Rakousko - Salcburk, výhled na slavnou katedrálu Rakousko - vánoční trhy v Salcburku Salcburk - advent Salcburk - adventní nálada

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
29.11.2024 01.12.2024 3 3 861 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • dopravu lux. klim. busem (v případě svozu z nástupních míst k hlavnímu autobusu využívá CK i svozová auta nebo prostředky hromadné dopravy) ,
  • 1x ubytování v hotelu – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
  • 1x snídani formou bufetu,
  • průvodce CK

Cena nezahrnuje

  • vstupné, pobyt. taxu, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • Fakultativní příplatek:
  • 1lůžk. pokoj 1000 Kč,
  • 1x večeře formou bufetu 850 Kč/os.,
  • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 140 Kč

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

Paříž, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - od 4.490 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
25. - 28.10.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,15 Kč
euro 24,74 Kč

Počasí