CK Pohoda Maďarsko Zájezd č. HU814-24

Maďarsko - Sarvár, Advent V Termálních Lázních

Maďarsko

Zapomeňte na shon a odpočiňte si v krásných maďarských lázních Sarvár. Město samo…

3Počet dnů:

06.12.2024Termíny od:

4 941 Kč Cena od:

3 - denní zájezd

Zapomeňte na shon a odpočiňte si v krásných maďarských lázních Sarvár. Město samo oplývá historií a pohostinností, a právě v období před Vánocemi nabízí klid a relaxaci. Užijte si příjemné chvíle v moderních lázních, které nabízejí termální koupele i wellness procedury. Rekreační část termálních lázní je oddělená od té terapeutické a sarvárská termální sůl obsažená ve zdejší vodě pomáhá při léčbě kožních onemocnění a poruchách pohybového aparátu. Cestou zpět navštívíme Vídeň a nasajeme adventní atmosféru na vánočních trzích, které patří dlouhodobě k těm nejkrásnějším v Evropě.

Ubytování: ano

hotel

UBYTOVÁNÍ
2x ubytování v hotelu*** - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, za příplatek je možné dokoupit pokoj s balkonem, 1lůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ
2x polopenze. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Nástupní místa: 06.12. - 08.12. Odjezd A

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Přehled nástupních míst najdete ZDE

Program zájezdu

1. den:Odjezd z Prahy v cca 05:30 hod. a dále dle míst nástupů do Maďarska. Kolem poledne příjezd do SARVÁRU . Ubytování v hotelu hned vedle hlavního vchodu do lázeňského areálu. Odpoledne relaxace a odpočinek v lázních , které se řadí mezi nejlepší termální lázně Maďarska.
2. den:Celodenní odpočinek v termálních lázních . Pro zájemce je připravena procházka do centra Sarváru . Hlavní dominantou města je hrad Nádasdy , chráněný památkový objekt, pojmenovaný po vynikajícím maďarském státníkovi. Zájemci mohou i v zimním období navštívit místní Arboretum, které se rozprostírá na ploše 16 ha a pyšní se několik stovek let dlouhou historií. V centru města najdeme jak restaurace a obchody tak několik památek jako např. kostel sv. Marka nebo sv. Ladislava a radnici na Kossuthově náměstí.
3. den:Po snídani odjezd do VÍDNĚ . Vánoční trhy ve Vídni jsou klasika, která neomrzí. Jedinečná kulisa historického města a překrásná světelná výzdoba dělají z procházky mezi stánky mimořádný zážitek. Koupíte tu vánoční ozdoby všech druhů, hračky a spoustu dalších výrobků od rakouských řemeslníků. Návštěvu rakouské metropole zahájíme pěším okruhem po slavné Ringstrasse – majestátní budova Opery, náměstí Hoher Markt – nejstarší náměstí ve Vídni, monumentální Dóm sv. Štěpána , Stará Radnice, Hofburg – bývalá císařská rezidence, procházka po Augustinerstrasse se souborem náměstí a paláců, Vídeňský vánoční trh před Novou radnicí – individuální volno, vánoční atmosféra s punčem, cukrovím, pečenými kaštany a jablky. V pozdních odpoledních hod. odjezd do ČR.
Maďarsko - Sarvar Maďarsko - termální lázně Sarvár Maďarsko - termální lázně Sarvár Maďarsko - tradiční Kurtos kalacs Maďarsko - vánoční trhy Poznávací zájezd Maďarsko - termální lázně Sárvár Poznávací zájezd Maďarsko - termální lázně Sárvár Rakousko - adventní Vídeň Rakousko - Vídeň, adventní trhy Rakousko - vídeňská ulice Graben Rakousko, Vídeň, Radniční náměstí Vídeň - advent ve Vídni

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
06.12.2024 08.12.2024 3 4 941 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • dopravu lux. klim. busem (v případě svozu z nástupních míst k hlavnímu autobusu využívá CK i svozová auta nebo prostředky hromadné dopravy) ,
  • 2x ubytování v hotelu*** – 2lůžk.pokoje s příslušenstvím,
  • 2x polopenzi,
  • hotelové wellness,
  • průvodce CK

Cena nezahrnuje

  • vstupné vč. termal. lázní, pobyt. taxu, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • Fakultativní příplatek:
  • 1lůžk. pokoj na vyžádání (balkon není možný)
  • 2lůžk. pokoj – příplatek balkon 250 Kč/os,
  • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 140 Kč

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

MÁJOVÁ PAŘÍŽ s ubytováním - od 4.490 Kč!!

Májová PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
8. - 11.5.2024
23. - 26.5.2024

Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,79 Kč
euro 24,71 Kč

Počasí