CK Pohoda Bulharsko Zájezd č. 24LBUL05 62124

Slunečné pobřeží - Glarus ****

Bulharsko
Slunečné Pobřeží
Poloha: Hotel leží přímo u písečné pláže, v centrální části Slunečného pobřeží,…

5Počet dnů:

31.08.2024Termíny od:

14 990 Kč Cena od:

5 - denní zájezd

Poloha: Hotel leží přímo u písečné pláže, v centrální části Slunečného pobřeží, bary a obchody v blízkém okolí. Od hlavního centra Sl. Pobřeží je vzdálený cca 800 m, historické městečko Nesebar je vzdálené cca 6 km. Mezinárodní letiště Burgas je vzdálené cca 35 km.

Pláž: Vzdálenost - přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Od moře jej odděluje pouze pobřežní promenáda. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj Standard: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí. Dvoulůžkový pokoj Promo: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí.

Check-in pravidla: Check-in: 14:30 hod. Check-out: 11:30 hod.

Ubytování: hotel ****

Standardní dvoulůžkové pokoje (DBL Standard), možnost dvou přistýlek (rozkládací pohovka), vlastní sociální zařízení (koupelna/WC/toaletní potřeby), vysoušeč vlasů, minibar, sat. TV, telefon, klimatizace, balkon nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek. Dále dvoulůžkový pokoj Promo (DBL Promo) - možnost dvou přistýlek, další vybavení stejné jako DBL Standard. Omezená nabídka, pokoje mohou být umístěny v méně výhodné poloze.

Vybavení: Vstupní hala s 24hod. recepcí, výtahy, klimatizace, směnárna, restaurace, lobby bar, denní bar, venkovní bazén s tobogány, dětský bazén se skluzavkou, slunná terasa, dětské hřiště, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, parkoviště.

Stravování: all inclusive

ALL INCLUSIVE - snídaně (07.00-10.00), oběd (12.00-13.30) a večeře (18.00-20.00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne (10.30-11.30 a 15.00-17.00), nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby, rozlévané (10.30-23.00).

Doprava: letecky

Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus **** Foto - Slunečné pobřeží - Glarus ****

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorách hotelu
  • LETECKY: leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků, palivový a emisní příplatek, transfery v destinaci, ubytování - počet nocí dle smlouvy o zájezdu, stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu, služby delegáta, místní poplatky, pojištění CK proti úpadku dle zák. č. 159/99 Sb
  • VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování - počet nocí dle smlouvy o zájezdu, stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu, služby delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku dle zák. č. 159/99 Sb

Cena nezahrnuje

  • Relaxační centrum s posilovnou, parní a tureckou lázní. Masáže, kadeřník, kosmetika, bezpečnostní schránka na recepci 8 BGN/den
  • Volitelný balíček komplexního cestovního pojištění K5S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu (cena dospělý 50 Kč/den, dítě 0-18 let 35 Kč/den), poplatek za děti do 2 let (infant), fakultativní výlety a služby za příplatek, pokud není sjednáno ve Smlouvě o zájezdu

Slunečné Pobřeží

Slunečné Pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku. Středisko leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná písečná pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku, které je dlouhé několik kilometrů, zajišťuje minivláček a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava. Transfer z letiště trvá asi 45 minut. Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti, ale současně si přijdou na své i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy přes den i v noci, stejně jako i senioři, kteří tu najdou příjemný klid. Slunečné Pobřeží je obklopeno bohatou zelení. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

Paříž, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - od 4.490 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
25. - 28.10.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,27 Kč
euro 25,34 Kč

Počasí