CK Pohoda Itálie Zájezd č. RE/IT591-24

Itálie - Mozaika Toskánska

Itálie
Florencie
Poznejte s námi Toskánsko. Právě na podzim je doba přímo ideální k poznávání nejzajímavějších…

5Počet dnů:

26.10.2024Termíny od:

7 790 Kč Cena od:

5 - denní zájezd

Poznejte s námi Toskánsko. Právě na podzim je doba přímo ideální k poznávání nejzajímavějších měst a městeček tohoto jedinečného regionu. Navštívíme Florencii, kolébku renesance, město Michelangela a rodu Medici, romantické, nenapodobitelné a neustále živé město. Prozkoumáme krásné středověké Monteriggioni a jedinečnou Sienu. Formou výletu pak poznáme a projdeme středověký "Manhattan" San Gimignano a nakloníme se společně se šikmou věží v Pise.

Poznávací zájezd do Toskánska 2024 provází Ing. Milena Škorpilová

Florencie - Pisa – San Gimignano - Monteriggioni - Siena

Ubytování: ano

hotel

UBYTOVÁNÍ
2x ubytování v hotelu *** ve 2lůžk. pokojích s příslušenstvím

STRAVOVÁNÍ
2x snídaně. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Nástupní místa: 26.10. - 30.10. Odjezd A, B + České Budějovice

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Přehled nástupních míst najdete ZDE

Program zájezdu

1. den:V podvečerních hodinách odjezd z ČR do Itálie.
2. den:FLORENCIE (UNESCO), město můžeme právem označit za jedno z hlavních center umění v Evropě, kolébku renesance, jejíž odkazy dnes nalezneme všude v ulicích, v galeriích, kostelech i muzeích. Prohlídka města, kostel Santa Croce, který za svými zdmi ukrývá pomníky mnoha věhlasných Florenťanů, Bargello , katedrála S.Maria del Fiore, baptisterium, hrobka Medicejských , náměstí Piazza della Signoria s Palazzo Vecchio, galerie Uffizi , nejstarší dochovaný most ve městě Ponte Vecchio , jeden z největších florentských paláců Palazzo Pitti aj.
3. den:Krajina středověkého Toskánska, to je náš fakultativní výlet do PISY (UNESCO), město proslulé svou šikmou věží, náměstí Campo dei Miracoli (Pole zázraků), katedrála, baptisterium, Camposanto. Následuje středověké opevněné město rodových věží připomínající středověký Manhattan SAN GIMIGNANO s nespočetnými architektonickými poklady, náměstí Piazza della Cisterna, Piazza del Duomo, bazilika, poutní kostel, místní gastronomie, víno Vernaccia di San Gimignano. Pro ty co s námi nepojedou na výlet, individuálně FLORENCIE , kde budete mít dostatek času k návštěvám proslulých muzeí např: galerie Bargello , kde středověký palác ukrývá soubor renesančních plastik od Donatella, Ghibertiho nebo Michelangela, galerie Accademia , světově proslulá svou sbírkou soch od Michelangela , vč. Michelangelova Davida a dalších, individuální volno ve městě.
4. den:Navštívíme středověké MONTERIGGIONI na vrcholu nízkého kopce, zdi ve tvaru královské koruny, svahy poseté olivovníky a vinnou révou, jeden z nejlepších příkladů středověkého obezděného městečka v celé Itálii, nádherně se vyjímající v podzimní krajině. Nedaleká SIENA , jedno z nejkrásnějších měst Itálie, prohlídka historického centra (UNESCO), hl. náměstí Piazza del Campo , zvonice Torre del Mangia, sienská katedrála – jeden z nejlepších příkladů gotiky v celé Itálii, baptisterium s mramorovou fasádou, procházka klikatými uličkami centra s kostely, paláci a muzei. Odjez do ČR.
5. den:Předpokládaný příjezd v dopoledních hodinách.
Itálie - San Gimignano Itálie - Siena Itálie - Siena shutterstock Itálie - Toskánsko -  San Gimignano Poznávací zájezd Itálie - Florencie Poznávací zájezd Itálie - Florencie Poznávací zájezd Itálie - Florencie Poznávací zájezd Itálie - Florencie Poznávací zájezd Itálie - Florencie Poznávací zájezd Itálie - Florencie Poznávací zájezd Itálie - Florencie - katedrála Poznávací zájezd Itálie - Florencie - katedrála Santa Maria del Fiore Poznávací zájezd Itálie - Lucca Poznávací zájezd Itálie - Lucca Poznávací zájezd Itálie - Pisa Poznávací zájezd Itálie - Pisa

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní
26.10.2024 30.10.2024 5 7 790 Kč7 790 Kč7 790 Kč7 790 Kč7 790 Kč rezervovat

Vysvětlivky

  • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj
  • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
  • : dospělá osoba - jednolůžkový pokoj
  • : dospělá osoba - Doobsazení pro ženu
  • : dospělá osoba - Doobsazení pro muže

Cena zahrnuje

  • 2x snídani,
  • 2x ubytování v hotelu*** - 2lůž. pokoje s příslušenstvím,
  • dopravu lux. klim. busem,
  • průvodce CK

Florencie

Florencie je známa jako kolébka renesance. Před tisíci léty tiché městečko v Toskánsku se v průběhu 11. a 12. století během prudkého ekonomického rozmachu stalo kulturním centrem Itálie. Dnešní město symbolizuje slavný Ponte Vecchio (Starý most), Michelangelova socha Davida či úchvatný pohled z návrší na město. Florencie je dále proslavena svými kostely a katedrálami, mezi nejvýznamnější patří Santa Croce ze 13. století. Světově proslulá je i Galerie umění Uffizi se svými sbírkami obrazů renezančních umělců.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

Paříž, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - od 4.490 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
25. - 28.10.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,27 Kč
euro 25,34 Kč

Počasí