CK Pohoda Bulharsko Zájezd č. 24LBUL08 10344

Lozenec - Dani **

Bulharsko
Lozenec
Poloha: Velmi oblíbený, rodinný penzion se nachází pouhých 200 m od písečné pláže…

8Počet dnů:

08.06.2024Termíny od:

9 990 Kč Cena od:

8 - denní zájezd

Poloha: Velmi oblíbený, rodinný penzion se nachází pouhých 200 m od písečné pláže s jemným pískem. V okolí množnosti nákupů, množství obchůdků, restaurací, kaváren, občerstvení a zábavy.

Pláž: Vzdálenost od pláže cca 200 m, pláž písečná s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Krásná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Možnost občerstvení přímo na pláži. Nabídka vodních sportů – banán, vodní skútry, šlapadla, vodní lyže a windsurfing. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj (DBL): 2 dospělí.
Třílůžkový pokoj (TRP): 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Čtyřlůžkový pokoj (QRP): 4 dospělí.
Jednolůžkový pokoj (SGL): 1 dospělý / 1 dospělý + 1 dítě.

Transfer: Předpokládaný transfer u leteckých zájezdů z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 90 min.

Ubytování: pension

Dvoulůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení, lednice, TV, balkon. Pokoje jsou prakticky vybavené dřevěným nábytkem a ventilátorem. Na patře k dispozici žehlící prkno s žehličkou. Možnost posezení v zahradní přístavbě - TV, kávovar, mikrovlnná trouba, varná konvice, topinkovač a základní nádobí. Wi-Fi připojení v zahradní přístavbě zdarma.

Stravování: vlastní

BEZ STRAVY

Doprava: letecky

Foto - Dani ** Foto - Dani ** Foto - Dani ** Foto - Dani ** Foto - Dani ** Foto - Dani ** Foto - Maritime ** Foto - Maritime ** Foto - Maritime ** Foto - Maritime ** Foto - Maritime ** Foto - Viktor ** Foto - Viktor ** Foto - Viktor ** Foto - Viktor ** Foto - Viktor ** Foto - Viktor ** Foto - Viktor ** Foto - Viktor ** Foto - Viktor ** Foto - Viktor ** Foto - Viktor **

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • LETECKY: leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků, palivový a emisní příplatek, transfery v destinaci, ubytování - počet nocí dle smlouvy o zájezdu, stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu, služby delegáta, místní poplatky, pojištění CK proti úpadku dle zák. č. 159/99 Sb
  • VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování - počet nocí dle smlouvy o zájezdu, stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu, služby delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku dle zák. č. 159/99 Sb

Cena nezahrnuje

  • Volitelný balíček komplexního cestovního pojištění K5S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu (cena dospělý 50 Kč/den, dítě 0-18 let 35 Kč/den), poplatek za děti do 2 let (infant), fakultativní výlety a služby za příplatek, pokud není sjednáno ve Smlouvě o zájezdu

Lozenec

Lozenec je vesnička obklopená krásnou přírodou. Leží 70 km jižně od Burgasu na úpatí pohoří Strandža. Toto místo doporučujeme všem, kteří chtějí strávit svoji dovolenou na klidném místě bez přílišného ruchu. Blízko vesničky se nacházejí rozsáhlé vinice a fíkové a lesní háje, ideální pro projížďky na horských kolech. Ubytování se nachází 200 - 400 m od překrásné písečné pláže. Pláž je hlídaná plavčíky, má sestupný spád do moře a je tedy velmi vhodná pro malé děti. K dispozici vám bude náš delegát. I zde se za poslední léta mnoho změnilo, a tak můžete strávit romantický večer v některé z místních restaurací a kaváren. Nezanedbatelnou výhodou tohoto místa jsou i nízké ceny ve srovnání s velkými hotelovými středisky a klidný charakter místa. Lozenec jako většina dalších míst Černomoří zažívá období velikého růstu a tomu odpovídá i stále vyšší kvalita služeb ubytování, stravování apod. Díky svému tichému charakteru se toto místo stalo rychle velmi populárním.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

Paříž, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - od 4.490 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
25. - 28.10.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,15 Kč
euro 24,74 Kč

Počasí