CK Pohoda Maďarsko Zájezd č. 162

Silvestr v maďarských lázních Harkány

Maďarsko
Máriagyüt, Harkány
Lázeňský areál: mimo hlavní sezónu je návštěvníkům k dispozici léčebná část se saunovým…

7Počet dnů:

27.12.2024Termíny od:

9 990 Kč Cena od:

7 - denní zájezd

Lázeňský areál: mimo hlavní sezónu je návštěvníkům k dispozici léčebná část se saunovým světem - ven kov ní, polokrytý a vnitřní bazén (36-38°C), finské sauny, infrasauna, parní kabina, tepidárium, bazén s gejzírem, jacuzzi a Kneippův chodník a zážitková část Harka, která zahrnuje venkovní bazén rozdělený na dvě části - relaxační a plaveckou (30-36°C) a 2 vnitřní zážitkové bazény s masážními prvky (lehátka s perličkou, vodní trysky a hlavice), atrakcemi a skluzavkami (30-32°C).

Silvestrovská oslava: v ceně zájezdu je oslava na hotelu Forrás. Oslava zahrnuje slavnostní silvestrovskou večeři o 4 chodech, novoroční přípitek, novoroční polévku, 1 l vína, silvestrovskou zábavu s hudbou a tombolou.

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den:Odjezd z Prahy (Kolína, Jihlavy, Brna) v ranních hodinách. Příjezd do lázní HARKÁNY ve večerních hodinách. Po večeři svařené víno na uvítanou.
2. den:Celodenní pobyt v lázních HARKÁNY . Večer zábava při živé muzice (v hotelu Forrás).
3. den:PÉCS - starobylé univerzitní město s mnoha památkami, odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY .Večer fakultativně výlet za kachními hody - posezení ve stylové csárdě u vynikající večeře - pečená kachna, zákusek, aperitiv, neomezená konzumace vína a zábava při živé muzice.
4. den:VILLÁNY - vinařská obec s mnoha vinnými sklepy a muzeem vína, MÁRIAGYÜD - poutní klášter, klenotnice, oltář v přírodě a křížová cesta na horu Tenkés, odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY .
5. den:Pobyt v lázních HARKÁNY , večer silvestrovská oslava.
6. den:Odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY . Odjezd do ČR ve večerních hodinách.
7. den:Příjezd do ČR v ranních hodinách.
Madarsko-harkany 1 Madarsko-harkany 2

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
27.12.2024 02.01.2025 7 9 990 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem vč. výletů dle programu
 • 5x nocleh v hotelu Forrás
 • 5x polopenzi vč. silvestrovské oslavy
 • 5x nápoj k večeři
 • svařené víno na uvítanou
 • kávu zdarma po celý den
 • zapůjčení županu
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné do lázní

Výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 315 Kč)
 • 1/1 pokoj (povinný pro samostatně cestující osoby) (příplatek: 1000 Kč)

Máriagyüt

Poutní místo - nejstarší poutní místo v Maďarsku, první kaple zde byla postavena již v r. 1006.

Harkány

Světoznámé termální lázně na úpatí pohoří Mecsek a Villány na jihu Maďarska nabízejí celkem 8 bazénů, z toho tři kryté a pět otevřených bazénů s vodou o teplotě 26–37 stupňů. Termální sirné prameny jsou tak bohaté na účinné látky, jako by byly přímo přírodou předurčeny pro léčení. Termální voda jako jediná na světě obsahuje síru rozpuštěnou ve formě plynu. Pokusy bylo dokázáno, že se síra v plynné formě vstřebává do lidského organizmu 150x rychleji, čímž se zrychluje látková výměna uvnitř tkáně. Bohatá přítomnost stopových prvků dále stupňuje blahodárný účinek. Pobytem v lázních Harkány se dosahuje velmi dobrých výsledků při léčbě zánětů kloubů, strnutí kloubů po chronických zánětech, při rehabilitaci po úrazech, léčení dny, ischiasu, strnutí svalů, gynekologických zánětů, určitých druhů neplodnosti a prevenci poruch lymfatického oběhu. Voda se dá i pít, což pomáhá proti chronickým zánětům nosohltanu a mandlí. Pobyt lze doplnit atraktivními výlety do půvabného okolí, například na hrad Siklos, do historické Pecse (Pětikostelí), do vinařského střediska Villány. Kvalifikace léčivé vody: Zásaditá vodito-karbonátová léčivá voda s chloridem sirnatým, s malou koncentrací soli a vápníkem, s obsahem sulfidionu a značným množství kyseliny křemíku. Indikace: Všeobecné: Choroby kloubů v důsledku opotřebení, bolesti páteře (deformity, onemocnění chrupavčitých plotének, lumbágo), Bechtěrejova choroba, chronické záněty kloubů v inaktivním stádiu, neurózy, úbytek vápníku v kostech, poúrazové rehabilitace. Speciální: Rehabilitace po operacích kostí a kloubů. Ojedinělost: Síra je ve vodě přítomna v plynném stavu, takže se rychleji vstřebává a účinkuje.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

MÁJOVÁ PAŘÍŽ s ubytováním - od 4.490 Kč!!

Májová PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
8. - 11.5.2024
23. - 26.5.2024

Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,79 Kč
euro 24,71 Kč

Počasí