CK Pohoda Bulharsko Zájezd č. 23LBUL11 59736

MPM Astoria ****

Bulharsko
Slunečné Pobřeží
Poloha: Hotel Astoria je součástí osvědčeného řetězce MPM Hotels a tvoří společně…

12Počet dnů:

14.06.2023Termíny od:

28 990 Kč Cena od:

12 - denní zájezd

Poloha: Hotel Astoria je součástí osvědčeného řetězce MPM Hotels a tvoří společně s hotelem Orel*** kvalitní komplex. Funguje na bázi stravování typu Ultra All Inclusive. Nachází se přímo na promenádě u pláže Slunečného pobřeží. Hotel má vyhrazený areál na pláži s bezplatnými lehátky a slunečníky pro svoje hosty. Od historického Nesebaru je vzdálený cca 5 km, od centra 200 m a od největšího Aquaparku Action cca 900 m.

Pláž: Hotel leží přímo u široké písečné pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná také pro malé děti. Od pláže hotel odděluje pouze plážová promenáda. Lehátka a slunenčíky na pláži zdarma (1 slunečník+2 lehátka na pokoj dle dostupnosti). Plážové ručníky zdarma (kauce). Vodní sporty na pláži za poplatek. Plážové občerstvení - nápojový stánek součástí UAI (10:00-18:00) – točené pivo, nealko nápoje.

Sport a zábava: Animační programy pro děti 6x týdně (10.00-12:30 a 15:00-17:30), dětská zábava - pro děti 4-12 let, večerní minidiskotéka. Animační programy pro dospělé 6x týdně (10:00-12:30 a 15:00-18:00), večerní zábavní programy pod širým nebem. Sportovní aktivity - vodní volejbal, šipky, vodní gymnastika, pilates, gymnastika, šipky, Zumba a různé sportovní a zábavní hry.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí. Dvoulůžkový rodinný pokoj (Suite): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 4 dospělí.

Ubytování: hotel ****

Dvoulůžkové pokoje (DBL), možnost jedné nebo dvou přistýlek, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, LCD/TV, malá lednice (láhev vody - denně doplňována), telefon a balkon. Bezpečnostní schránka za poplatek. Dále dvoulůžkové rodinné pokoje (Suite) s možností dvou přistýlek (pohovka). Vybavení stejné jako v DBL pokoji.

Vybavení: 24-hod. recepce, hlavní restaurace, venkovní bazén s dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, venkovní dětské hřiště, animační programy.

Stravování: ultra all inclusive

ULTRA ALL INCLUSIVE - snídaně (7:30-10:00), oběd (12:00-14:00) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu v hlavní restauraci, Celodenní občerstvení (10:00-18:00) a pozdní večerní občerstvení (22:00-23:00) - uzeniny, různé sendviče, hamburgery, dorty, pizza, sušenky, čerstvá zelenina, ovoce, zmrzlina. Neomezená konzumace místních a vybraných zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů, teplé nápoje, koktejly, šumivé víno, točené pivo, víno podáváno během stravování nebo v lobby baru a baru u bazénu (10:00 – 23:00).

Doprava: letecky

Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Astoria **** Foto - MPM Orel *** Foto - MPM Orel *** Foto - MPM Orel *** Foto - MPM Orel *** Foto - MPM Orel *** Foto - MPM Orel *** Foto - MPM Orel *** Foto - MPM Orel ***

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování 10/11 nocí, stravování dle ubytování, místní pobytové taxy,
  • Wi-Fi v celém hotelovém areálu zdarma

Cena nezahrnuje

  • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 800 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu
  • Parking

Slunečné Pobřeží

Slunečné Pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku. Středisko leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná písečná pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku, které je dlouhé několik kilometrů, zajišťuje minivláček a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava. Transfer z letiště trvá asi 45 minut. Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti, ale současně si přijdou na své i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy přes den i v noci, stejně jako i senioři, kteří tu najdou příjemný klid. Slunečné Pobřeží je obklopeno bohatou zelení. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

Paříž, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - od 4.490 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
25. - 28.10.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,15 Kč
euro 24,74 Kč

Počasí