CK Pohoda Bulharsko Zájezd č. 23LBUL08 60966

Queen Nelly Park ****

Bulharsko
Kiten
Poloha: Queen Nelly Park Hotel se nachází v městečku Kiten (55 km jižně od Burgasu)…

8Počet dnů:

10.06.2023Termíny od:

13 990 Kč Cena od:

8 - denní zájezd

Poloha: Queen Nelly Park Hotel se nachází v městečku Kiten (55 km jižně od Burgasu) v bezprostřední blízkosti severní pláže Atliman. Od centra letoviska s nákupními možnosti je vzdálený cca 100 m. Rozléhá se na patnácti akrech malebného parku.

Pláž: Vzdálenost od severní pláže cca 100 m, písečná s pozvolným vstupem, lehátka a slunečníky za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (DBL): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí. Dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami (DBL 2+2): 2 dospělí + 2 děti. Jednoložnicový apartmán (APP-one bedroom apt.): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě. Family Suite: 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě.

Transfer: Předpokládaný transfer u leteckých zájezdů z letiště Burgas do ubytovací kapacity je 70-80 min.

Ubytování: hotel ****

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek, apartmány a rodinné suity (Family suite), vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, Wi-Fi připojení, telefon, TV, mini lednice, balkon nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek 6 BGN/den. Family Suite - skládá se ze dvou místností oddělených dveřmi (4 lůžka). Všechny Family Suite mají výhled na bazén. Jednoložnicový apartmán – k dispozici jedna ložnice a obývací pokoj s pohovkou, k dispozici dvě koupelny.

Vybavení: 24-hod. recepce, výtahy, hlavní restaurace, venkovní bazén pro děti a dospělé, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, venkovní fitness, venkovní dětské hřiště a vnitřní dětský klub. K dispozici jsou dvě multifunkční sportoviště vhodná pro tenis, volejbal, nohejbal a basketbal.

Stravování: all inclusive

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední lehké občerstvení, neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů během dne na baru u bazénu (10:00 – 22:00 hod.). Víno (bílé, červené), čepované pivo, vodka, gin, whisky, brandy, mastika, koktejly, čaj, káva, džus, voda, nealkoholické nápoje z post mixu.

Doprava: letecky

Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park **** Foto - Queen Nelly Park ****

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • Bezpečnostní schránka na recepci, Wi-Fi připojení k internetu, dětské animační programy
  • leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování 7/10/11/14/21 nocí, stravování dle ubytování, místní pobytové taxy,

Cena nezahrnuje

  • Soukromé parkoviště
  • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 800 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu

Kiten

Menší přímořské městečko leží v těsné blízkosti Primorska cca 60 km jižně od Burgasu. Vyniká mimořádně zdravým klimatem a krásnou přírodou, a to díky spojení lesů a moře. Kitenský záliv je považován za jedno z nejkrásnějších míst jižního Černomoří. Kiten - to jsou dlouhé písečné pláže, které se střídají se skalnatými útesy. Městečko se nachází v podhůří lesnatého pohoří Strandža. Je také známé svým přístavem, kde působí místní jacht - klub. Proto jej také doporučujeme všem milovníkům jachtingu a rybaření. Také v Kitenu, jako i v jiných černomořských střediscích, byla v poslední době otevřena celá řada hotelů, restaurací, kavárniček a obchodů a malá přímořská vesnička se rázem změnila na čilé rekreační centrum. Za ráj rybářů můžeme považovat ústí řeky Karakarač, které se zde vléva do moře.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

Paříž, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - od 4.490 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
25. - 28.10.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,15 Kč
euro 24,74 Kč

Počasí