CK Pohoda Nizozemí Zájezd č. RE/NL579-23

Mozaika Holandska

Nizozemí

Zájezd mnoha nej, v jehož průběhu navštívíme areál tradičních větrných mlýnů v Zaanse…

5Počet dnů:

03.05.2023Termíny od:

7 511 Kč Cena od:

5 - denní zájezd

Zájezd mnoha nej, v jehož průběhu navštívíme areál tradičních větrných mlýnů v Zaanse Schans, vyhlášené trhy sýrů v Alkmaaru, jedinečný skanzen v Enkhuizen, idylický Marken, Komenského Naarden, kosmopolitní Amsterdam, nepřeberné množství všudypřítomných květů v Keukenhofu.

Aalsmeer - Keukenhof - Alkmaar - Enkhuizen - muzeum Zuiderzee - Naarden - hráz Markerdijk - Marken - Zaanse Schans - Amsterdam

Ubytování: ano

hotel

UBYTOVÁNÍ
2x ubytování v hotelu *** – 2lůž. pokoje s příslušenstvím

STRAVOVÁNÍ
2x snídaně. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Nástupní místa: 03.05. - 07.05. odjezd A, B + Plzeň

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Přehled nástupních míst najdete ZDE

Program zájezdu

1. den:Odjezd z ČR ve večerních hodinách (cca 21:00 hod. překročení hranic z ČR).
2. den:Ráno navštívíme největší květinovou burzu na světě v AALSMEERU , který si vydobyl renomé významného nizozemského střediska pěstování květin. Následuje světově proslulý květinový park KEUKENHOF . Každoročně zde na rozloze 32 ha vykvete kolem 6 milionů cibulovin, hlavně tulipánů, narcisů a hyacintů. Expozice se nachází jednak venku v zahradách, a jednak také ve vnitřních pavilonech. Pro zájemce možnost zapůjčení kol, doporučujeme projížďky mezi rozkvetlými květinovými lány v blízkosti parku. K večeru odjezd na ubytování.
3. den:Vyhlášené páteční trhy sýrů v ALKMAARU , neobyčejná podívaná na trhy, tak jak probíhají odpradávna. Pokračujeme do typického rybářského městečka MARKEN na stejnojmenném poloostrově, který je propojený s pevninou hrází, zachovaná architektura, typické lidové kroje i tradiční život rybářů, dřevěné domky, malebný přístav plný hospůdek, uzounké uličky, maják na špici polostrova. Západní Frísko a malebný přístav na jezeře Ijsselmeer ENKHUIZEN . Zaniklý život rybářů a námořníků zde mapuje autentický skanzen Zuiderzeemuseum . který je velmi autentický a naprosto kouzelný. V udírně se opravdu udí ryby, které můžete ochutnat, mlýn přečerpává vodu, v dílnách se vyrábí lodní plachty aj. Přejedeme přes unikátní hráz MARKERMEERDIJK , která od sebe odděluje vody jezer IJsselmeer a Markermeer a je dlouhá 28 km. Dle časových možností před příjezdem na ubytování krátká prohlídka města NAARDEN s vodní pevností, kostelem Grote Kerk a Valonskou kaplí - kde je pohřben Jan Amos Komenský.
4. den:Navštívíme skanzen ZAANSE SCHANS , to jsou všechny holandské národní tradice na jednom místě, plně funkční větrné mlýny, sýrárna a populární manufaktura na výrobu dřeváků. Zbytek dne bude patřit korunovačnímu městu a městu umění AMSTERDAMU , květinový trh, historie, památky, možnost projížďky lodí po grachtech nebo návštěva vyhlášených muzeí (Van Gogh Museum, Rijksmuseum), náměstí Dam, Královský palác, brusírna diamantů, malé uličky s krámky, vodní kanály, individuální volno. Večer odjezd do ČR.
5. den:Příjezd do republiky v ranních hodinách (přejezd hranic do ČR v cca 7:00 hod.)
Holandsko Nizozemsko - Zaanse Schans Nizozemsko a trhy sýrů v Alkmaaru Poznávací zájezd Nizozemsko - Alkmaar Poznávací zájezd Nizozemsko - Alkmaar Poznávací zájezd Nizozemsko - Amsterdam Poznávací zájezd Nizozemsko - Amsterdam Poznávací zájezd Nizozemsko - Amsterdam Poznávací zájezd Nizozemsko - Amsterdam Poznávací zájezd Nizozemsko - Amsterdam Poznávací zájezd Nizozemsko - Amsterdam Poznávací zájezd Nizozemsko - Amsterdam Poznávací zájezd Nizozemsko - Amsterdam Poznávací zájezd Nizozemsko - Amsterdam - Rijksmuseum Poznávací zájezd Nizozemsko - květinová pole u Keukenhofu Poznávací zájezd Nizozemsko - městečko Marken Poznávací zájezd Nizozemsko - park Keukenhof Poznávací zájezd Nizozemsko - trhy sýrů v Alkmaaru Poznávací zájezd Nizozemsko - větrné mlýny

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
 • : dospělá osoba - jednolůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - Doobsazení pro ženu
 • : dospělá osoba - Doobsazení pro muže

Cena zahrnuje

 • 2x snídani,
 • 2x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
 • dopravu lux. klim. busem,
 • průvodce CK

Cena nezahrnuje

 • 1lůžk. pokoj 2400 Kč,
 • DOPORUČENÉ KAPESNÉ
 • fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje",
 • Fakultativní příplatek:
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu a případné nákazy Covid-19 v ČR i zahraničí 200 Kč,
 • MĚNA A KURZ
 • vstupné,

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ČT: 10:00 - 17:00
ÚTERÝ: 12:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2023!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2023!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

PAŘÍŽ a zámky na Loiře - od 4.690 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2022!!

PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 21,93 Kč
euro 23,83 Kč

Počasí