CK Pohoda Slovinsko Zájezd č. 551

Slovinsko - romantika adventu a koupání v mořském parku TERMARIS v Portoroži

Slovinsko
Koper, Postojna, Piran
Vydejte se s námi na adventní zájezd do krásného Slovinska, kde poznáte jedinečný…

6Počet dnů:

04.12.2024Termíny od:

10 190 Kč Cena od:

6 - denní zájezd

Vydejte se s námi na adventní zájezd do krásného Slovinska, kde poznáte jedinečný rozsáhlý komplex Postojenských jeskyní (délka 24 km, jeden z největších jeskynních systémů v Evropě s neskutečným bohatstvím krápníkové výzdoby), hlavní město Lublaň s adventním trhem a nezapomenutelnou stopou architekta Jože Plečnika, městečka Piran a Koper v benátském stylu i honosný přístavní Terst vybudovaný ve velkolepém stylu habsburských vídeňských staveb.
Volný čas můžete využít ke koupání v několika termálních bazénech v hotelu Histrion, mořském parku Termaris.
Ubytování je zajištěno ve velmi pěkném, nedávno kompletně renovovaném 4* hotelu Histrion přímo na břehu moře, stravování je formou bohaté bufetové polopenze - výborná slovinská / istrijská kuchyně.

Ubytování: hotel ****

V r. 2020 komplentě zrenovovaný hotel, příjemné ubytování, pokoje mají balkony, miniledničku. V celém komplexu hotelu i bazénů Termaris je WiFi zdarma.

Stravování: polopenze

formou bohatého bufetu

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den:Odjezd z Prahy v pozdních večerních hodinách, noční přejezd do Slovinska.
2. den:Návštěva POSTOJENSKÝCH JESKYNÍ , kde v rámci prohlídky pojedete podzemním vlakem, budete si moci představit rozlehlost jeskynního systému s množstvím krápníků. Při pěší prohlídce jeskyně pak uvidíte i nejkrásnější postojenské krápníky (Briliant, který se stal symbolem jeskyně) i tajemného jeskynního živočicha macaráta jeskynního. O adventu bývá v jeskyni vánoční výzdoba a je zde také mnohem méně návštěvníků než v letním období. Odpoledne příjezd do Portorože, ubytování, volno ke koupání v mořském parku Termaris.
3. den:Pěší výlet do historického PIRANU , kterému se přezdívá malé Benátky, protože byl dlouhá staletí pod nadvládou Benátské republiky, kdy zde byly vybudovány paláce, uličky, hradby a také církevní stavby na piranské akropoli. Odpoledne volno, možnost procházek do např. do mondénního lázeňského letoviska Portorož, nebo koupání v termálních bazénech TERMARIS (7 vnitřních bazénů a velká vířivka, skluzavky pro děti aj.). Mimo to můžete využít služby Wellness centra Benedicta v hotelu Histrion, které za poplatek nabízí sauny, masáže aj.
4. den:Návštěva města TERST, města, které je částečně italské a částečně rakouské, protože dlouhou dobu spadalo pod vliv rakouské monarchie. Uvidíte četné krásné paláce, rozlehlá náměstí a široké třídy, ale také památky na dobu římskou (např. divadlo). Přímo na obrovském náměstí Piazza Unita d´Italia jsou umístěné vánoční stromy. KOPER – procházka historickým centrem s benátskou architekturou, dominantní katedrálou i vyhlídkou na koperský přístav.
5. den:Dopoledne ještě volno ke koupání, poté odjezd z Portorože. Návštěva LUBLANĚ, která je nejvíce spojena se jménem architekta Jože Plečnika. Projdeme se centrem města s mosty přes řeku Lublanici vč. Dračího mostu a budeme mít volno na adventním trhu, který se koná na březích řeky, jsou zde četné možnosti občerstvení, posezení i procházek. Večerní CELJE s největším slovinským středověkým hradem a hezkým starým centrem, které má o adventu velmi pěknou výzdobu. Noční přejezd.
6. den:Návrat do Prahy v časných ranních hodinách.
Celje 1 Celje 2 Celje 3 Hotel Histrion 1 Hotel Histrion 2 Hotel Histrion 3 Hotel Histrion 4 Hotel Histrion 5 Koper 1 Koper 2 Lublaň 10 Lublaň 11 Lublaň 12 Lublaň 5 Lublaň 6 Lublaň 7 Lublaň 8 Lublaň 9 Piran 1 Piran 2 Piran advent 1 Piran advent 2 Portorož 4 Portorož 8 Portorož advent 1 Portorož advent 1 Portorož advent 2 Postojná 1 Postojná 10 Postojná 11 Postojná 2 Predjamský hrad 1

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
04.12.2024 09.12.2024 6 10 190 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • výlety dle programu
 • 3x nocleh v hotelu Histrion 4*
 • 3x polopenzi formou bohatého bufetu
 • po dobu pobytu neomezený vstup (v rámci otevírací doby) do Mořského parku Termaris
 • zapůjčení županů - na pokojích

Cena nezahrnuje

 • Cena nezahrnuje pobytovou taxu 8,5 Euro / os. / pobyt
 • Pro vstup do Postojné je nutná závazná rezervace předem, platba na místě v Eurech. Nutno uvést, zda se jedná o dospělou osobu, studenta do 25 let nebo dítě do 15 let včetně.

Slevy

 • sleva pro dítě do 14,99 let na přistýlce, se dvěma dospělými osobami (sleva: -1000 Kč)
 • sleva pro 3.dospělou osobu na přistýlce (sleva: -600 Kč)

Výlety

 • 1/1 pokoj - omezený počet, nutno ověřit dostupnost předem v CK (příplatek: 1800 Kč)
 • pojištění léčebných výloha storna (příplatek: 270 Kč)

Koper

Postojna

Piran

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

MÁJOVÁ PAŘÍŽ s ubytováním - od 4.490 Kč!!

Májová PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
8. - 11.5.2024
23. - 26.5.2024

Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,79 Kč
euro 24,71 Kč

Počasí