CK Pohoda Nizozemí Zájezd č. 14799E

Amsterdam pro rodiče a děti + SVĚT MINIATUR + HRAVÉ MUZEUM NEMO (letecky z Prahy

Nizozemí
Zaanse Schans
Připravte se na nizozemské dobrodružství… pro malé i velké! Užijete si plavbu po…

4Počet dnů:

25.07.2024Termíny od:

24 990 Kč Cena od:

4 - denní zájezd

Připravte se na nizozemské dobrodružství… pro malé i velké! Užijete si plavbu po říčních kanálech, odhalíte tajemství vědy v muzeu NEMO a zhoupnete se na unikátní houpačce nad městem. Objevíte svět voskových figurín i holandských miniatur. Ochutnáte palačinky, sýry a vyrobíte si horkou čokoládu v Zaanse Schans. Cestujte s dětmi za zábavou a poznáním do Amsterdamu!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Podmínky pro přepravu zavazadel: Zavazadlo v ceně zájezdu:  kabinové zavazadlo o rozměrech 45 x 36 x 20 cm (toto zavazadlo patří na palubu letadla, rozměry jsou včetně držadla, postranní kapsy a koleček)

Zavazadlo v ceně zájezdu:  odbavované zavazadlo o hmotnosti do 15 kg, max. rozměr součtu všech stran 275 cm (toto zavazadlo bude odbaveno do podpalubí)

Zavazadlo za příplatek 2 800 Kč: odbavované zavazadlo o max. hmotnosti 23 kg


Podmínky vždy platí pro jednoho cestujícího, pokud není uvedeno jinak.

Hmotnosti zavazadel nelze sčítat.

Každý pasažér musí mít své vlastní zavazadlo dle uvedených podmínek. Zavazadlo k odbavení (pokud není v ceně) lze objednat nejpozději 30 dní před termínem zájezdu.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

BikeTour

Dospělý 1500.00 Kč

NEMO Museum

Dospělý 520.00 Kč

Madurodam

Dospělý 530.00 Kč

Cestovní pojištění: Kooperativa A (50 Kč / den / osoba)
Kooperativa B Evropa (100 Kč / den / osoba)
Slavia A - Travel Standart 2.0 + STORNO (50 Kč / den / osoba)
Slavia B - Travel Plus 2.0 + STORNO (76 Kč / den / osoba)
Slavia C - Travel Exclusive 2.0 + STORNO (96 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Ubytování: hotel ***

ubytování v hotelích v jednolůžkových a dvoulůžkových a dle dostupnosti i třílůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Program zájezdu

1. den:Po příletu do Amsterdamu nás čeká plavba říčními kanály a po ní ochutnáme zdejší sladké či slané palačinky. Odlet z Prahy, po příletu přesun z letiště na hotel a ubytování. S Amsterdamem se seznámíme  plavbou po kanálech , které křižují a protkávají centrum města. Uvěří děti, že domy plavou nebo že se o sebe opírají a naklánějí podle řádění vln?  Po tomto jedinečném zážitku budeme mít v nedaleké restauraci možnost  ochutnávky palačinek , které jsou v Nizozemsku populárním jídlem a konzumují se tu naslano i nasladko. Večer návrat na hotel. 
2. den:Že je Amsterdam hravým městem, se s dětmi přesvědčíme již dnes. Projedeme se na kolech Vondelparkem, prozkoumáme muzeum NEMO a poznáme neodmyslitelná místa centra metropole.  Dnešek začneme na vyhlídce  A´dam Lookout , kde si z výšky téměř 100 metrů vychutnáme výhled na Amsterdam a okolí. Užijeme si jízdu rychlovýtahem , která nás za 20 vteřin vyveze do 20. patra, a zájemci budou moci vyzkoušet zhoupnutí na speciální houpačce nebo třeba virtuální realitu.  Nejen děti budou moci zábavnou formou objevovat svět vědy a techniky v muzeu NEMO . Budova muzea připomíná kosmickou loď a její terasa, ze které je pohled na Amsterdam zase jiný, v horkém letním počasí nabízí i drobné vodní hrátky a také příjemné posezení.  Při naší procházce spatříme majestátní budovu hlavního nádraží, starobylý kostel Oude Kerk či náměstí Dam ,  na kterém stojí Královský palác a také tzv. Nový kostel ,  v němž probíhaly královské korunovace. Hlavní amsterdamskou nákupní zónou se dostaneme až k jednomu ze symbolů města, plovoucímu květinovému trhu.  Později odpoledne bude možnost navštívit  muzeum voskových figurín Madame Tussauds  s vystavenými figurínami nizozemského krále Viléma Alexandra či prince Harryho a Megan Markle nebo pokračovat do Vondelparku a půjčit si oldschool kola na projížďku po parku. Budete si připadat na chvíli jako opravdový Holanďan, kterému bicykl slouží jako běžný dopravní prostředek.
3. den:Dnes si prohlédneme téměř „celé Holandsko“ v parádním areálu miniatur Madurodam a smočíme nohy v moři na plážích v Scheveningenu.  Dnešní zážitky zahájíme jízdou vlakem do města  Den Haag a dále tramvají na předměstí Scheveningen, kde si nejprve prohlédneme miniaturní město Madurodam . Na ploše 18 000 m² jsou tu v měřítku 1:25 k vidění slavné stavby a atrakce z Amsterdamu, Rotterdamu a dalších míst v Nizozemsku. Pokračovat budeme na pláž v Scheveningenu , kde budeme mít možnost ochutnat rybí speciality , zájemci budou moci zchladit nohy v moři nebo se svézt na místním ruském kole. Oblíbenou atrakcí je i podmořský svět Sea Life.  Návrat do Amsterdamu. 
4. den:Naším posledním zážitkem bude výlet do Zaanse Schans. Kromě prohlídky větrných mlýnů si zkusíme vyrobit i vlastní čokoládu. Po návratu do Amsterdamu odletíme zpět do Prahy.  Vydáme se do městečka Zaandam a zdejšího skanzenu Zaanse Schans , který se rozkládá u řeky Zaan. Uvidíme zde několik větrných mlýnů , které sem byly svezeny z celého Nizozemska, výrobu tradičních dřeváků, ochutnáme holandský sýr a zájemci si budou moci vyrobit studenou či horkou čokoládu v místním Cacaolabu . Poté se vrátíme zpět do Amsterdamu do hotelu. Následovat bude přesun na letiště a návrat do ČR.
Foto - Amsterdam pro rodiče a děti + SVĚT MINIATUR + HRAVÉ MUZEUM NEMO (letecky z Prahy Foto - Amsterdam pro rodiče a děti + SVĚT MINIATUR + HRAVÉ MUZEUM NEMO (letecky z Prahy Foto - Amsterdam pro rodiče a děti + SVĚT MINIATUR + HRAVÉ MUZEUM NEMO (letecky z Prahy Foto - Amsterdam pro rodiče a děti + SVĚT MINIATUR + HRAVÉ MUZEUM NEMO (letecky z Prahy Foto - Amsterdam pro rodiče a děti + SVĚT MINIATUR + HRAVÉ MUZEUM NEMO (letecky z Prahy Foto - Amsterdam pro rodiče a děti + SVĚT MINIATUR + HRAVÉ MUZEUM NEMO (letecky z Prahy Foto - Amsterdam pro rodiče a děti + SVĚT MINIATUR + HRAVÉ MUZEUM NEMO (letecky z Prahy Foto - Amsterdam pro rodiče a děti + SVĚT MINIATUR + HRAVÉ MUZEUM NEMO (letecky z Prahy Foto - Amsterdam pro rodiče a děti + SVĚT MINIATUR + HRAVÉ MUZEUM NEMO (letecky z Prahy Foto - Amsterdam pro rodiče a děti + SVĚT MINIATUR + HRAVÉ MUZEUM NEMO (letecky z Prahy Foto - Amsterdam pro rodiče a děti + SVĚT MINIATUR + HRAVÉ MUZEUM NEMO (letecky z Prahy Foto - Dámská jízda v Amsterdamu + KVĚTINOVÝ WORKSHOP + RETRO BIKE TOUR (letecky z Prah Foto - To nejlepší z Amsterdamu + KEUKENHOF (letecky z Ostravy - Krakova) Foto - To nejlepší z Amsterdamu + KEUKENHOF + OSLAVY KRÁLOVÝCH NAROZENIN (letecky z Pra Foto - To nejlepší z Amsterdamu + KEUKENHOF + OSLAVY KRÁLOVÝCH NAROZENIN (letecky z Pra Foto - To nejlepší z Amsterdamu + SÝROVÉ TRHY V ALKMAARU (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Amsterdamu + SÝROVÉ TRHY V ALKMAARU (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Amsterdamu + ZAANSE SCHANS (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z tradičního Holandska + NEJVĚTŠÍ NÁRODNÍ PARK (autobusem)

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
25.07.2024 28.07.2024 4 24 990 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • letenka Praha – Amsterdam – Praha se všemi poplatky
  • kabinové a odbavované zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel
  • transfer letiště–hotel–letiště
  • 3x ubytování
  • 3x snídaně
  • služby průvodce (mimo individuální volno)

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění (není-li sjednáno)
  • doporučené kapesné cca 220 EUR (včetně dopravy a vstupného na místě - v případě zájmu o muzea či jiné atrakce se informujte v CK - nutno zakoupit i 2 měsíce předem)
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 5 300 Kč

Zaanse Schans

Obydlený skanzen s dřevěnými domky a větrnými mlýny v typicky zaanském stavebním stylu 17. - 18. Století. V rámci Zaanse Schansu je také výroba dřeváků, sýrová farma,... Projížďka po řece Zaan podél mlýnů, z nichž většina v tomto kraji patřila k TZV. průmyslovým mlýnům ( sloužily jako pily, loupárny ječmene a rýže, lisovaly olej či mlely koření a kávové boby).

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

Paříž, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - od 4.490 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
25. - 28.10.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,15 Kč
euro 24,74 Kč

Počasí