CK Pohoda Itálie Zájezd č. RE/IT601-22

Zahrady A Jezera Itálie

Itálie

Právě v této době, kdy je zde plno květů, jsme pro vás připravili poznávací zájezd…

6Počet dnů:

10.05.2022Termíny od:

7 190 Kč Cena od:

6 - denní zájezd

Právě v této době, kdy je zde plno květů, jsme pro vás připravili poznávací zájezd do Itálie, do oblasti krásných italských jezer Garda a Como. Pojeďte s námi poznat několik italských a jednu švýcarskou zahradu. Nechte se unést nepřeberným množstvím pěnišníků, azalek, kompozicemi středomořských i exotických květin. Jedno mají tyto zahrady zasazené do okolní hornaté krajiny společné, učarují svou krásou laikům i odborníkům, odráží vkus, zvyky, kulturu a historii oblasti. Navštívíte a obdivovat budete např. italské zahrady Trauttmansdorff, Vittoriale, Sigurtá, Vila Carlotta, Vila Melzi ale i jedinečné Bellagio u jezera Como nebo městečko Gardone Riviera u jezera Garda.

hrad Tirol - zahrada Trauttmansdorff - Merano - vodopády Varone – Gardone Riviera - zahrada A. Hellera - zahrada Vittoriale - zahrady Sigurtá - Lago di Como - Tremezzo - vila Carlotta - Bellagio - vila Melzi - Lago Maggiore - Locarno - ostrovy Brissago

Doporučujeme: jedinečnost zahrad Trauttmansdorff
Bellagio a zahrady u Lago di Como
Locarno a ostrovy Brissago
unikátní skalní vodopády Varone

Ubytování: ano

hotel***

UBYTOVÁNÍ
3x ubytování v hotelu *** ve 2lůžk. pokojích s příslušenstvím

STRAVOVÁNÍ
3x snídaně. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Nástupní místa: 10.05. - 15.05. odjezd A, B, L

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem s možností občerstvení. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Přehled nástupních míst najdete ZDE

Program zájezdu

1. den:Odjezd ve večerních hodinách z ČR.
2. den:Ráno zastávka u hradu TIROL , šlechtické sídlo dalo svým jménem název celému území Jižního Tyrolska, je vystavěno ve strategické poloze nad městem Merano a nabízí nádherné výhledy na údolí řeky Adiže. Prohlídka zámku a zahrady TRAUTTMANSDORFF, oceněna Mezinárodní zahradou r. 2013. Lázeňské městečko MERANO s léčivými prameny, plné kaváren ve stylu belle epoque. Zastavíme u kaskády vodopádů VARONE (Cascata Varone), unikátní podívaná z rozpadu ledovce Garda. Vodopád můžeme navštívit v několika výškových stupních a cesta mezi jednotlivými stupni je botanickou zahradou se středomořsko-horskou vegetací.
3. den:U břehů LAGO DI GARDA ve městečku GARDONE RIVIERA budeme obdivovat množství květů a stromů v botanické zahradě André Heller se zakomponovanými sochami Keith Haringové a Roye Lichtensteina, prohlédneme si zahradu VITTORIALE . Jižně od Lago di Garda u Vallegio sul Mincio navštívíme pozoruhodný přírodní park a zahrady SIGURTÁ , pro veřejnost přístupné od r. 1978, vodní zahrada plná jezer a květů, bylinkové zahrady, jeskyně.
4. den:Ráno přejedeme trajektem JEZERO COMO a v městečku Tremezzo navštívíme zahrady VILY CARLOTTA , založené v 17. stol. Na 8 ha budeme obdivovat půvaby italské zahradní architektury, květinové kompozice na terasách, které se zvedají od břehu jezera a právě v této době jsou zahrady nejkrásnější. Fakult. lodní výlet do městečka BELLAGIO , místo jež inspirovalo kasino v Las Vegas, modré přístaviště, kamenná schodiště a domy s barevnými okenicemi, překrásné zahrady VILY MELZI. Trajektem se vrátíme na západní pobřeží jezera a pokračujeme na ubytování.
5. den:Navštívíme LOCARNO, fakult. vyjížďka lodí k ostrůvkům BRISSAGO. Na jednom z nich se nachází jedna z nejkrásnějších švýcarských zahrad, kde bez ohledu na zeměpisnou šířku rostou vzácné stromy a květiny pocházející z teplých oblastí celého světa. Historické centrum lázeňského města, fakult. výjezd lanovkou, která je dílem světoznámého architekta Mario Botta, k horské stanici CARDADA (1496 m n. m.), panoramatický výhled na jezero a horské vrcholy. Následuje odjezd do ČR.
6. den:Předpokládaný návrat v ranních hodinách.
Itálie - Como - Villa Balbianello Itálie - jezero Como Itálie - jezero Como Itálie - jezero Como - Villa Balbianello Mapka - Nejkrásnější zahrady Itálie Poznávací zájezd Itálie - barevné město Bellagio Poznávací zájezd Itálie - Bellagio Poznávací zájezd Itálie - Bellagio Poznávací zájezd Itálie - Bellagio Poznávací zájezd Itálie - Como - Villa Carlotta Poznávací zájezd Itálie - hrad Tirol Poznávací zájezd Itálie - Lago di Como Poznávací zájezd Itálie - Lago Magiore Poznávací zájezd Itálie - zahrada Trattmansdorf Poznávací zájezd Itálie - zahrady vily Carlotty Poznávací zájezd Itálie - zahrady vily Carlotty

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
 • : dospělá osoba - jednolůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - Doobsazení pro ženu
 • : dospělá osoba - Doobsazení pro muže

Cena zahrnuje

 • 3x snídani,
 • 3x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
 • dopravu lux. klim. busem,
 • průvodce CK
 • trajekt přes jezero Como,

Cena nezahrnuje

 • 1lůžk. pokoj 1800 Kč
 • 3x večeře 900 Kč
 • a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • Do kostelů není vhodné jít s holými rameny a v šortkách, může se Vám stát, že nebudete vpuštění dovnitř. Doporučujeme mít sebou turistickou obuv a turistické oblečení
 • DOPORUČENÉ KAPESNÉ
 • fakult. služby,
 • Fakultativní příplatek:
 • Itálie:
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu a případné nákazy Covid-19 v ČR i zahraničí 240 Kč,
 • lanovky,
 • MĚNA A KURZ
 • pobytovou taxu,
 • připojištění Covid-19 (doplňkové pojištění ke komplexnímu pojištění - rozšířená ochrana) Evropa - 30 Kč/den
 • UPOZORNĚNÍ
 • vstupné,

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 12.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2022!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2022!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

PAŘÍŽ a zámky na Loiře - od 4.690 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2022!!

PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,07 Kč
euro 24,67 Kč
Chorvatsko kuna 3,27 Kč

Počasí