CK Pohoda Chorvatsko Zájezd č. 2296

Jednodenní koupání v Poreči

Chorvatsko
Poreč, Istrie
Nemáte dovolenou a rádi byste k moři? Využijte možnosti jednodenního koupání v Chorvatsku…

3Počet dnů:

01.01.0001Termíny od:

0 Kč Cena od:

3 - denní zájezd

Nemáte dovolenou a rádi byste k moři? Využijte možnosti jednodenního koupání v Chorvatsku na Istrii. Odvezeme vás na jedno z nejkrásnějších istrijských míst k městu Poreč. Moře je zde průzračné a dokonale vhodné pro šnorchlování. Dlouhé hodiny zde můžete strávit odpočinkem, koupáním, procházkami či výletem do nedaleké Poreči (spojení zajišťuje turistický vláček).
Pláže oceněné Modrou vlajkou jsou zde převážně kamenité s upravenými vstupy do moře. Dále zde najdete i pláže oblázkové a pláž naturistickou.
V oblasti je mnoho příležitostí, jak trávit volný čas a případně se i nasytit. Jsou zde restaurace, cukrárny, kavárny, market a dokonce Casinum Parentium. Dále se zde můžete sportovně vyžít ve vodních sportech, na tenisových kurtech, beach volejbalových hřištích, stolním tenise a mnohých dalších.

Program: Odjezd z Prahy v pátek ve večerních hodinách (cca 20:00), přes Jihlavu a Brno.

Příjezd do oblasti města Poreče dopoledne, osobní volno celý den u moře. Pokud se budete nudit, můžete navštívit město Poreč. Spojení s městem zajišťuje každoročně turistický vláček, případně si můžete pronajmout kolo.

Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR. Návrat do ČR v ranních/dopoledních hodinách.

Upozorňujeme klienty, že tento zájezd může být napojen na linkovou dopravu CK. Autobusy mohou po cestě zastavovat a vykládat/nakládat klienty využívající pouze dopravu společnosti Vega Tour.

Ubytování: ano

Stravování: vlastní

Doprava: autokarem

Hlavní výhody přepravy: Luxusní autobusy Mercedes-Benz a Setra řady 500 do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory EURO 6 a bezpečnostními systémy ABS, ESP, s aktivním brzdovým asistentem ABA3, asistentem udržování vozidla v jízdních pruzích SPA, adaptivním odstupovým tempomatem ART, asistentem upozorňujícím na únavu řidiče AtAs a s monitoringem tlaku v pneu TPMS
Polohovatelná sedadla s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
Zkušení uniformovaní řidiči s kurzy bezpečné jízdy
Technický delegát v každém autobuse
Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem
Zabezpečený zavazadlový prostor
Striktně nekuřácké prostředí

Nástup / Výstup: Předběžné časy odjezdů:
Odjezd Praha: 20:00h, příjezd do oblasti Poreče v dopoledních hodinách cca 09:00
Odjezd z Poreče ve večerních hodinách 18-19:00 podle hodiny příjezdu

Odjezdová místa:
20:00 Praha Autobusové nádraží Florenc
21:20 Humpolec
21:50 Jihlava
22:20 Velké Meziříčí
23:25 Brno
00:25 Mikulov


ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE UPŘESNĚN TÝDEN PŘED ODJEZDEM ZÁJEZDU.

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

HR_Porec_mapa_spendlik HR_Porec_mesto_kostel_vez HR_Porec_mesto_letecka HR_Porec_molo_letecka HR_Porec_more_zena HR_Porec_pristav_lode HR_Porec_zatoka_letecka

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Poreč

Poreč je největší turistické středisko v Istrii a jedno z nejnavštěvovanějších letovisek na celém chorvatském pobřeží. Jeho starobylé městské jádro nabízí mimořádně cenné historické památky. Nejznámější je Eufraziova bazilika, která spolu s přilehlými stavbami představuje nejvzácnější památku byzantského umění v jadranském přímoří. Ve městě se zachovalo několik cenných románských a gotických domů. Poreč nabízí členité pobřeží a možnost provozování všech vodních sportů včetně skvělých terénů pro potápění.

Istrie

Istrie, největší poloostrov Jadranu o rozloze 3160 km2, je nejvíce rozvinutou turistickou oblastí Chorvatska. Pro svou vzdálenost, členité oblázkové i skalnaté pláže, přerušované pouze zálivy, často se zvolna svažující do moře, křišťálově čistou vodu je ideálním místem pro dovolenou. Istrijské vnitrozemí nabízí značné kulturní a historické bohatství, je bohaté na termální a minerální prameny. Některá městečka a obce si dodnes zachovaly téměř nedotčený středověký ráz. Centrem Istrie je město Pula s mnohými památkami. Mezi nejznámější patří antický Amfiteátr, který dodnes slouží kulturním akcím. Členité pobřeží společně s přírodními krásami a čistým mořem jsou další zárukou strávení nezapomenutelné dovolené. A k dovolené patří také dobré jídlo a pití. Na Istrii jsou věhlasně známá červená vína "teran", "merlot" a "kabernet". Mezi městy Pula a Rovinj se v délce sedmi kilometrů rozkládá souostroví Brijuni, které je jedním ze 7 chorvatských národních parků. Vyskytují se zde vzácné rostlinné a živočišné druhy, rovněž množství historických památek antického, římského a raně byzantského období. Součástí parku je rovněž zoologická zahrada s exotickými zvířaty.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

Paříž, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - od 4.490 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
25. - 28.10.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,15 Kč
euro 24,74 Kč

Počasí