CK Pohoda Švýcarsko Zájezd č. 563

Autosalón Ženeva 2020-SUPER SLEVA=premiéra mnoha vozů i prohlídka města-jen za 1.899 Kč z celé ČR !

Švýcarsko
Ženeva
ODJEZDY Z CELÉ ČR BEZ PŘÍPLATKŮ !!! POZOR: DALŠÍ PŘEDNOSTI ZÁJEZDŮ CK PLUSTOUR M:…

3Počet dnů:

13.03.2020Termíny od:

1 899 Kč Cena od:

3 - denní zájezd

ODJEZDY Z CELÉ ČR BEZ PŘÍPLATKŮ !!!

POZOR: DALŠÍ PŘEDNOSTI ZÁJEZDŮ CK PLUSTOUR M:

1/ NEPOUŽÍVÁME AUTOBUSY SE SEDAČKAMI V PROTISMĚRU !

2/ PORŮVODCE UŽ OD VÁS NEVYBÍRÁ ŽÁDNÉ DALŠÍ SKRYTÉ POPLATKY ! NAPŘ. ZA VJEZD DO MĚSTA, POBYTOVÉ TAXY ANI ŽÁDNÉ DALŠÍ "TAXY" !

GARANCE NEJLEPŠÍ CENY V ČR A SR !!!
Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě poskytovaných nadstandardních služeb klientům.

Zveme Vás do Ženevy na nejznámější autosalón !!!
Světovou premiéru zde bude mít mnoho nových aut včetně novinek od Škody !

Jezdíme sem každý rok již 25 let !

OBJEDNÁVAT MŮŽETE JIŽ TEĎ AŽ DO VYPRODÁNÍ KAPACIT NAŠICH BUSŮ !!!

Cena 1.899,- Kč (= cena SUPERFIRSTMINUTE !) původní cena 3.990,- Kč ! Včetně dopravy luxusním busem (wc, klima, video-dvd), , pojištění CK a průvodce po celou dobu zájezdu !

POZOR: NEPOUŽÍVÁME AUTOBUSY SE SEDAČKAMI V PROTISMĚRU

Ubytování: bez ubytování

bez ubytování

Stravování: bez stravy

bez stravování

Doprava: autokarem

Nástupy po celé ČR BEZ PŘÍPLATKU !!!

Nový Bor - Liberec - Mladá Boleslav - Praha - Plzeň - Rozvadov, Ostrava - Olomouc - Brno - Jihlava - Praha - Plzeň - Rozvadov, Hradec Králové. Dle poptávky i další trasy a nástupní místa !

Program zájezdu

1. den:! CENA LAST MINUTE !
Autosalón Ženeva 2020 - SUPER SLEVA PŘES 2.000,- KČ Z PŮVODNÍ CENY !!!
Již jubilejní 90. ročník !
Světová premiéra mnoha vozů z celého světa včetně novinek od ŠKODY !!!
6.3.-8.3. a 13.3.-15.3. 2020
Program zájezdu:
1. den:
Odjezd ve 14.15 hodin z Nového Boru, v 15 hodin z Liberce, v 15.45 hodin z Mladé Boleslavi, v 15 hodin z Hradce Králové, v 17 hodin z Prahy, v 18.30 z Plzně, v 11.00 z Ostravy, ve 12.30 z Olomouce, ve 14.00 z Brna, v 15.15. z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky.
2. den:2. den:
Tranzit Německem do Švýcarska. Dopoledne příjezd do krásného města na břehu jezera pod Mont Blankem Ženevy, celodenní návštěva nejslavnějšího světového autosalónu se všemi novinkami světových výrobců !!! Pro přítomné dámy a další účastníky zájezdu, kteří nechtějí jít na autosalón a strávit na něm celý den, je zajištěn odpolední až podvečerní program: prohlídka centra Ženevy s průvodcem: uvidíte katedrálu Sv. Petra, Justiční palác, Radnici se sálem Alabama, kde byl r. 1864 založen Červený kříž, rodný dům J.J.Rousseaua, Památník reformace, Univerzitu i Operu. Dále nákupní možnosti na Rue de la Confederation a Rue du Marche a volný program včetně možnosti projížďky lodí po Ženevském jezeře nebo příjemného posezení v některé z kaváren či restaurací v historickém centru města ! Večer odjezd ze Ženevy zpět do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Ženevě !
3. den:3. den:
Tranzit Švýcarskem a Německem do ČR. V dopoledních až odpoledních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 11 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).
Doporučené kapesné:
20 – 40 EURO na drobné výdaje na odpočívadlech při průjezdu Německem a 50 CHF na útraty a drobné suvenýry ve Švýcarsku – není podmínkou – všude jsou akceptována EURA !
Cena zájezdu: 1.899,-Kč
/původně: 3.890,- Kč/
V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !
Cena obsahuje:
Dopravu luxusním busem (VIDEO, KLIMA, WC), podvečerní program v Ženevě s průvodcem, pojištění CK, průvodce CK.
Příplatky:
komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny: 140,- Kč/os - NUTNO SJEDNAT JIŽ PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU, celodenní vstupenka na autosalón: 290,- Kč ! <> MOŽNOST CELODENNÍHO NEZÁVISLÉHO INDIVIDUÁLNÍHO PROGRAMU V ŽENEVĚ !
audi, car, automobile ferrari, car, showroom geneva, auto, automobile mustang, gt, red

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • průvodce
  • DOPRAVA LUXUSNÍM BUSEM (WC, KLIMA, VIDEO)
  • podvečerní program v Ženevě s průvodcem
  • pojištění CK

Příplatky

  • celodenní vstupenka na autosalon (příplatek: 290 Kč)
  • komplexní pojištění včetně STORNA od České pojišťovny (příplatek: 140 Kč)

Slevy

  • FIRST MINUTE = SLEVA Z PŮVODNÍ CENY 3.890,- KČ ! na 1.899,- Kč !

Ženeva

Jedno z nejvýznamnějších měst země na břehu stejnojmenného jezera. Ženeva je sídlem mnoha mezinárodních organizací (mj. Mezinárodní Červený kříž, Mezinárodní organizace práce, jedno ze sídel Organizace spojených národů atd.). Místo bylo osídleno již v době kamenné. V r.120 př.n.l. na břehu jezera vybudovali Římané obchodní středisko, které dostalo jméno Geneva. V r.534 se dostalo pod správu francké říše, v 9.stol. bylo součástí burgundské říše, v r.1033 je získala německá říše. Do dějin však vstoupilo až v r.1536, kdy se stalo jedním z hlavních středisek reformačního hnutí. Zásluhu na tom měl především Jean Calvin, který ze Ženevy učinil středisko jeho stoupenců - kalvinistů. Je to doba, kdy se sem uchylují protestanté. Druhou slavnou epochou bylo 18.stol., kdy se stává místem setkání mnoha slavných osobností jako byli Rousseau nebo Voltaire. Po vítězství Velké francouzské revoluce byla v r.1798 Ženeva připojena k Francii, v jejímž svazku zůstala až do roku 1813. Po získání nezávislosti byla přijata jako 22.kanton do konfederace (1814). V 19.stol. zde byl založen Mezinárodní červený kříž a v r.1919 Společnost národů. Pamětihodnosti města: Katedrála sv.Petra stojí na místě baziliky připomínané již v 6.stol. V těsném sousedství je kostel Notre Dame la Neuve, který byl postaven ve 13.stol. Známý je tím, že zde kázal Jean Calvin a další reformátoři. Náměstí Place du Bourg-de-Four - jméno dostalo podle skutečnosti, že zde bývalo římské fórum. Dominantní stavbou na tomto náměstí je Palais de Justice z l. 1707-12. Památník reformace - 100 m dlouhý památník, v jehož středu jsou sochy čtyř hlavních představitelů - Farela, Calvina, Béze a Knoxe. Anglická zahrada s velkými květinovými hodinami a Národním památníkem z r.1869 připomínající připojení Ženevy ke konfederaci. Vedle přístavního mola pak tryská monumentální fontáta - Jet d´eau - symbol města (vodní proud dosahuje výšky 145 m). Největší zajímavost města se nachází asi 2 km od centra. Je to náměstí Národů, od kterého se na svahu k jezeru rozkládá skupina budov - Palác národů (po zámku Versailles největší objekt v Evropě). V r.1929 byl sídlem Společnosti národů, po II.svět.válce se stal evropskou úřadovnou OSN.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2020!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2020!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2020!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 25,54 Kč
euro 27,54 Kč
Chorvatsko kuna 3,61 Kč

Počasí