CK Pohoda Rakousko Zájezd č. 20RLBPER

Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji ***

Rakousko
Dolní Rakousko, Wachau
Dolní Rakousko – země kulturních pokladů, údolí Wachau – světové kulturní dědictví…

3Počet dnů:

26.09.2020Termíny od:

5 990 Kč Cena od:

3 - denní zájezd

Dolní Rakousko – země kulturních pokladů, údolí Wachau – světové kulturní dědictví UNESCO, středověké hrady, nádherné kláštery a zámky, plavba lodí po Dunaji, překrásné Kittenberské zahrady – 30 tématických zahrad, fascinující typová rozmanitost, poetická zátiší, klikaté stezky a nekonečné bohatství barev.

Poznámky: Průvodce: Dagmar Fialová

cenik: Termín 2020Osoba26.09.-28.09.5 990

nas_tip: Dolní Rakousko – země kulturních pokladů, údolí Wachau – světové kulturní dědictví UNESCO, středověké hrady, nádherné kláštery a zámky, plavba lodí po Dunaji, překrásné Kittenberské zahrady – 30 tématických zahrad, fascinující typová rozmanitost, poetická zátiší, klikaté stezky a nekonečné bohatství barev.

Ubytování: hotel ***

Tříhvězdičkový hotel vystavěný ve venkovském stylu se nachází v srdci údolí Wachau v městečku Pöchlarn. Sankt Pölten je vzdálený 15-20 minut jízdy. Hotel je vyhlášený svou kvalitní kuchyní i svými službami. Stravování je zajištěno formou polopenze (snídaně i večeře se podávají formou bufetu). K dispozici jsou 2-3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Praha a České Budějovice.

Program zájezdu

1. den:v ranních hodinách odjezd autobusu z Prahy. Zastávka u renesančního zámku Rosenburg, který se tyčí na skále nad Kamptalským údolím, kde jsou k vidění nejen historické sály, ale i draví ptáci. Pak se vydáme za květinami do Kittenberských zahrad – najdete zde zahrady s tajemnými a exotickými názvy jako je Zahrada ohně, slunce, duhy nebo pokušení, ale také typickou venkovskou babiččinu zahrádku, zahrádku bylinkářskou, japonskou, vřesovou nebo růžovou. Kromě nezapomenutelných dojmů a silného estetického zážitku získáte také velké množství nápadů, jak zkrášlit svou vlastní zahradu. K večeru ubytování a a večeře. 2. den – snídaně, zastávka v zámku Artstetten, který sloužil jako letní sídlo císařské rodiny. Odjezd do Melku – plavba lodí po Dunaji romantickým údolím Wachau do Dürnsteinu. Tento úsek toku je lemován strmými terasovitými svahy porostlými vinicemi a ovocnými sady. Na jejich úpatí se podél dunajských břehů střídá jedna idylická vinařská obec za druhou. Poznáte středověké hrady, malebné vesnice s vinicemi a meruňkovými sady i velkolepé kláštery. Návštěva města Dürnstein, které má krásnou polohu na levém břehu Dunaje – prohlídka kostela, výstup k hradní zřícenině, kde byl před více než 800 lety držen v zajetí anglický král Richard Lví srdce. Možnost nákupu a pestrého výběru ze specialit z wachauských meruněk. Přejezd autobusem do Kremsu, procházka starobylým centrem městečka. Večeře. 3. den – snídaně, Melk – prohlídka městečka a nejznámějšího rakouského kláštera a jeho zahrad. Tento klenot barokní architektury je největším benediktinským klášterem v Evropě. Za jeho 360 metrů dlouhou zdí se ukrývají reprezentační sály, přepychové císařské komnaty a nádherná barokní knihovna s freskami. Po poledni odjezd do ČR a návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).
Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji *** Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji *** Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji *** Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji *** Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji *** Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji *** Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji *** Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji *** Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji *** Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji *** Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji *** Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji *** Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji *** Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji *** Foto - Wachau - Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji ***

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
26.09.2020 28.09.2020 3 5 990 Kč momentálně není k dispozici
26.09.2020 28.09.2020 3 5 990 Kč momentálně není k dispozici
26.09.2020 28.09.2020 3 5 990 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu *** s polopenzí, průvodce, plavbu lodí po Dunaji, pobytovou taxu, ložní prádlo, poj. proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

  • Příplatky: komplexní pojištění 105 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj 750 Kč/zájezd, vstupy cca 40 Euro

Dolní Rakousko

Dolní Rakousko se rozprostírá od hlubokých lužních tůní mezi Moravou a Dunajem přes pahorkatinu Weinviertelu až po náhorní plošinu Waldviertelu, poté spadá do malebného dunajského údolí Wachau, zvedá se v Mostviertelu až k oblouku Alp, proměňuje se v "čarovných horách" mezi Schneebergem a Semmeringem prodchnutých historií v divokou přírodní scenerii, aby pak ukázalo svou romantickou tvář v idylickém Vídeňském Lese (Wienerwald). Pro zájemce o kulturu – Dolní Rakousko, ústřední země celého Rakouska, je obdařena bohatým kulturním dědictvím – a pro sportovce, protože Dolní Rakousko má s odstupem nejdelší síť cyklistických stezek a cest pro pěší turistiku v Rakousku, Podunajská cyklostezka je mezi cyklisty doslova světoznámá!

Wachau

Údolí v Dolním Rakousku.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2020/2021!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2020/2021!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.599 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2020!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,26 Kč
euro 26,19 Kč
Chorvatsko kuna 3,50 Kč

Počasí