CK Pohoda Francie Zájezd č. 527199

KOUZLO LEVANDULOVÉ PROVENCE

Francie
Provence
Monacké knížectví, filmové Cannes, provensálský venkov, levandulová pole, plátna…

6Počet dnů:

24.06.2019Termíny od:

7 990 Kč Cena od:

6 - denní zájezd

Monacké knížectví, filmové Cannes, provensálský venkov, levandulová pole, plátna Vincenta van Gogha, antické památky, největší francouzský přístav, provensálské pobřeží,
bez nočního přejezdu do Francie, hotel s možností večeří.

Ubytování: hotel ***

3x nocleh se snídaní ve dvoulůžkových pokojích (s vlastním příslušenstvím a TV) v hotelu*** Yes v Avignonu uprostřed Provence. Hotel disponuje venkovním bazénem. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Večeře (za příplatek) jsou servírované a skládají se ze tří chodů.
1x nocleh se snídaní ve dvoulůžkových pokojích (s vlastním příslušenstvím a TV) v hotelu*** na trase zájezdu v prostoru severozápadní Itálie. I tady jsou večeře (za příplatek) servírované a skládají se ze tří chodů.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Praha, Písek, České Budějovice

Program zájezdu

1. den:V 6.00 hodin ráno (24.6.) odjezd z Prahy, dále Písku a Českých Budějovic. Cesta přes Německo a Rakousko do Itálie. Večer příjezd na hotel v severozápadní Itálii. Možnost doplacení večeře. Nocleh.
2. den:Cesta podél italské a francouzské riviéry – prohlídka Monackého knížectví. MONAKO (exteriéry knížecího paláce) a MONTE CARLO (slavné kasino), zastávka v CANNES (palác filmového festivalu, otisky hvězd). Nocleh v Avignonu. Možnost doplacení večeře.
3. den:Program mezi levandulovými poli: červené městečko a skály ROUSSILLON, románské opatství uprostřed levandulových polí ABBAYE DE SENANQUE. Prohlídka AVIGNONU, kde ve 14. století sídlili nejvyšší představitelé západní církve – papežský palác, slavný most, hradby. Nocleh v Avignonu. Možnost doplacení večeře.
4. den:Program po stopách antických Římanů a jednoho z nejslavnějších malířů všech dob: monumentální antický most PONT DU GARD, vápencové pohoří Les Alpilles, LES BAUX – historické městečko se středověkým hradem a dalekými výhledy do krajiny, ST.REMY – antický kenotaf a oblouk, klášter ST.PAUL - blázinec spojený s obrazy a pobytem Vincenta van Gogha. Procházka po stopách van Gogha v ARLES – antický amfiteátr, románské kostely, nábřeží řeky Rhony, místa známá z malířových obrazů. Nocleh v Avignonu. Možnost doplacení večeře.
5. den:Program na pobřeží Provence: Celodenní prohlídka provensálské metropole MARSEILLE – výjezd vláčkem ke kostelu s vyhlídkou Notre Dame, moderně přestavěný historický přístav, pitoreskní čtvrť Panier, pevnosti. Možnost fakultativního výletu lodí k fjordům CALANQUE a na IF – ostrov s vězením z románu Hrabě Monte Christo (cca 30 €). Ochutnání vyhlášené polévky bujabézy. Noční přejezd do ČR.
6. den:Kolem poledne návrat domů.
Levandule Avignon Avignon most Provence

Termíny a ceny

Vysvětlivky

 • D: Cena za osobu

Cena zahrnuje

 • 4x ubytování v hotelu***
 • 4x snídani
 • pobytovou taxu
 • dopravu klimatizovaným busem s WC
 • průvodce
 • zákonné pojištění

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • vstupy: Orientační částka na vstupy a jízdenky: cca 100 EUR (příklady vstupů: Avignon – papežský palác 15 €, Rousillon 3 €, St.Paul 5 €, Les Baux 10 €, Pont du Gard 3 €, vláček v Marseille 8 € aj.)

Příplatky

 • 4x večeře (příplatek: 1500 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 3300 Kč)

Provence

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 12.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2020/2021!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2020/2021!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.599 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2021!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 21,99 Kč
euro 26,22 Kč
Chorvatsko kuna 3,47 Kč

Počasí