CK Pohoda Francie Zájezd č. 502783

Jižní Francie, Azurové pobřeží a Monako, poznávání i koupání u nejkrásnějších pláží

Francie
Cannes, Kaňon Verdonu, Francouzská riviéra, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Aix-en-Provence
Jižní Francie a Monako, poznávání, relaxace a koupání na nejkrásnějších plážích…

5Počet dnů:

14.08.2024Termíny od:

6 980 Kč Cena od:

5 - denní zájezd

Jižní Francie a Monako, poznávání, relaxace a koupání na nejkrásnějších plážích Azurového pobřeží. Ubytování v hotelu, pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím, Hotel Ibis**+ a podobné.

Navštívíme Monacké knížectví, Monte Carlo, středověkou vesničku Éze, vonící parfémy s exkurzí v manufaktuře Fragonard, francouzské "Benátky" Port Grimaud, věhlasné Saint Tropez i výstavní město Nice, považované za hlavní město Francouzské riviéry, s jeho exkluzivními plážemi, promenádami lemovanými palmami, výstavnými hotely, pamětihodnostmi, muzei, tržnicí s přírodními produkty všeho druhu i hradem, který symbolizuje pozůstatky města, které zde postavili starověcí Řekové.

5-ti denní pohodový pobytově - poznávací zájezd do Monaka a jižní Francie, s relaxací na plážích a koupáním v moři na Azurovém pobřeží i v Monackém knížectví, v nejvyhlášenějších letoviscích Port Grimaud, Saint Tropez a Nice, se zkušeným průvodcem, autobusovou dopravou a ubytováním v hotelu na Francouzské riviéře v pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím se snídaněmi.

Pro děti až do 14 let další sleva v rezervaci zájezdu!

Vše v ceně: ubytování v hotelu, snídaně, průvodce, doprava pohodlným zájezdovým autobusem, sklopné sedačky, rozšiřitelné do boku.

Užijte si dovolenou na Azurovém pobřeží, v oblasti nacházející se mezi italskými hranicemi a řekou Rhônou, v Monackém knížectví, i na Francouzské riviéře, s prosluněnými plážemi a azurově modrým mořem.
Jen tady si můžete vychutnat identickou jižní Francii na Azurovém pobřeží.

Zažijete historické pamětihodnosti, přírodní krásy, relax na plážích a koupaní v moři v letoviscích Monaka a Francouzské riviéry.

Na našich zájezdech Vám nabízíme:

Ověřené hotely se snídaněmi, pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím.

Zkušené průvodce.

Nejvýhodnější ceny vstupů do památek, muzeí a atrakcí. Naši průvodci v rámci přípravy zájezdu dojednávají jednotlivé vstupy za nejvýhodnějších podmínek pro Vás.

Autobusová doprava pohodlnými zájezdovými autobusy vybavenými klimatizací, toaletou, s možností občerstvení u řidičů. Zkušení řidiči s mnohaletou praxí na zahraničních zájezdech.

Žádné příplatky za nástupní místa po trase přes celou ČR z Ostravy po Rozvadov BEZ JAKÉHOKOLIV PŘÍPLATKU!

Ubytování: hotel **+

Ubytování na Azurovém pobřeží v hotelu**+, pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím. Hotel Ibis a podobné.

Stravování: snídaně

Snídaně kontinentální včetně nápojů.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy, FM, NJ, Příbor, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, další místa po trase D1 dle domluvy - Jihlava, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov – časy budou upřesněny dle nástupních míst. VŠECHNA NÁSTUPNÍ MÍSTA JSOU BEZ PŘÍPLATKU!
Doprava: je realizována pohodlnými zájezdovými autokary s toaletou, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách).

Program zájezdu

1. den:Odjezd z ČR přes den, nástupní místa po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu, Rozvadov
2. den:Příjezd do Monackého knížectví v ranních hodinách, Monte Carlo - prohlídka s průvodcem, Oceánografické muzeum, katedrála knížecí rodiny, Knížecí palác, přístav, kasino Monte Carlo. Volný program, možnost koupání na veřejné pláži Larvotto. Odjezd z Monaca v pozdějších odpoledních hodinách, vesnička Éze, vonící parfémy s exkurzí ve známé manufaktuře parfémů Fragonard. Odjezd na ubytování do hotelu na Azurovém pobřeží.
3. den:Po snídani se vydáme na program za krásami Francouzské riviéry na Azurovém pobřeží. Po prohlídce vyhlášeného letoviska Port Grimaud, přezdívaného Francouzské Benátky, budeme mít čas i na koupání a relaxaci na pláži. Odpoledne se vydáme autobusem do proslulého letoviska Saint-Tropez s četnickou stanicí, známou z filmů o četníkovi jménem Ludvík Kryšot, jehož postavu ztvárnil světoznámý francouzský komik Louis de Funes. Prohlédneme si zde i městečko a přístav. Večer návrat do hotelu.
4. den:Po snídani odjedeme do Nice, kde nás čeká prohlídka starého města s úzkými uličkami, kavárnami a bary, procházka po nádherné promenádě - tzv. Promenade de Anglais, výstup na místo bývalé pevnosti, odkud je krásný výhled na Zátoku andělů. Po prohlídce pamětihodností s průvodcem budete mít až do odjezdu osobní volno, které můžete využít k pobytu u moře. Odjezd ve večerních hodinách a cesta domů.
5. den:Příjezd do ČR. Návrat zpět do ČR do jednotlivých nástupních míst přes den, v odpoledních či podvečerních hodinách.
01 Nice 02 Monaco 03 bus 03 Monaco 04 Monaco 05 Monaco 06 Monaco 07 Monaco 08 Monaco 09 Éze 10 Éze 11 Éze 12 Éze 13 Port Grimaud 14 Port Grimaud 15 Port Grimaud 16 Port Grimaud 17 Port Grimaud 18 Port Grimaud 19 Saint Tropez 20 Saint Tropez 21 Saint Tropez 22 Saint Tropez 23 Saint Tropez 24 Nice 25 Nice 26 Nice 27 Nice 28 Nice 29 Nice 30 Nice Hotel De Flore Saint Raphael 01 Hotel De Flore Saint Raphael 02 Hotel De Flore Saint Raphael 03 Hotel De Flore Saint Raphael 04 Hotel De Flore Saint Raphael 05 Hotel De Flore Saint Raphael 06 Hotel De Flore Saint Raphael 07 Hotel De Flore Saint Raphael 08

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
24.07.2024 28.07.2024 5 6 980 Kč momentálně není k dispozici
14.08.2024 18.08.2024 5 6 980 Kč rezervovat
04.09.2024 08.09.2024 5 6 980 Kč rezervovat
02.10.2024 06.10.2024 5 6 980 Kč rezervovat
24.10.2024 28.10.2024 5 6 980 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • profesionální průvodce
 • ubytování v hotelu v pokojích s vlastním příslušenstvím
 • snídaně v rámci pobytu
 • autobusová doprava
 • pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • Pojištění léčebných výloh 41,- Kč/os./den
 • Místní taxy, vjezdy autokarem do terminálů, vjezdy do historického centra města - 15 €
 • Příplatky: příplatek za obsazení pokoje jen jednou osobou: 1990 Kč.
 • Vstupy v rámci programu: nepovinné - např. indiv. návštěva Oceánografického muzea v Monaku 19 Euro, do 17 let 12 Euro

Slevy

 • Zvýhodněná cena dle věkových kategorií

Výlety

 • dle programu

Cannes

Město nalezneme na Azurovém pobřeží, 28 km jihozápadně od Nice v překrásné přírodě. Starobylé uličky zde kontrastují s životem pulsujícími bulváry osázenými palmami. Město heren a festivalů každoročně přitahuje množství milovníků a znalců filmového umění. Cannes patří mezi nejprestižnější rekreační letoviska Evropy díky příjemnému klimatu a průzračnému moři s množstvím dlouhých a upravených písčitých pláží.

Kaňon Verdonu

Kaňon Verdonu patří k nejdramatičtějším přírodním scenériím v Evropě. Temně zelená řeka Verdon se vine na dně hlubokého údolí s narušenými skalami a kuželovitými vrcholy. Na některých místech dosahuje kaňon hloubky 700 metrů a razí si cestu většinou neobydlenou krajinou mezi obrovským přírodním amfiteátrem Moustiers-Ste-Marie a úzkými uličkami Castellane. K nejlepším vyhlídkovým bodům na této doporučované okružní trase patří Balcons de la Mescla hned za mostem Pont de l´Artuby, kde se setkávají kaňony Verdonu a Artuby, a Point Sublime.

Francouzská riviéra

Azurové pobřeží

Provence

Provence-Alpes-Côte d'Azur

Provence-Alpes-Côte d'Azur je jedním z regionů Francie. Tvoří ho bývalá francouzská provincie Provence, bývalé papežské území Avignonu, bývalý sardinsko-piedmontský kraj města Nice a jihovýchodní část bývalé francouzské provincie Dauphiné ve Francouzských Alpách. Region leží na jihovýchodě Francie a skládá se ze šesti departmentů. Na východě sousedí s Itálií, na jihu s Monakem a Středozemním mořem, na severu s regionem Rhône-Alpes a na západě s Languedoc-Roussillon. Západní hranici tvoří řeka Rhôna. Mezi největší města regionu patří Marseille, Nice, Toulon a Aix-en-Provence.

Aix-en-Provence

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

Paříž, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - od 4.490 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
25. - 28.10.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,27 Kč
euro 25,34 Kč

Počasí