CK Pohoda Nizozemí Zájezd č. 151105

Holandsko Květinové korzo 2023, Amsterdam, Keukenhof, Zaanse Schans, Delft, Rotterdam, Naarden

Nizozemí
Keukenhof - květinový park
Holandsko Květinové korzo - JEN JEDINÝ TERMÍN V ROCE! Ubytování ve značkovém Hotelu…

4Počet dnů:

20.04.2023Termíny od:

7 490 Kč Cena od:

4 - denní zájezd

Holandsko Květinové korzo - JEN JEDINÝ TERMÍN V ROCE!

Ubytování ve značkovém Hotelu NH Amersfoort**** 30 min. od Amsterodamu.

Poznávací zájezd do Holandska - KVĚTINOVÉ KORZO 2023 - země květin a unikátních památek
, na kterém zažijete:

KRÁSY AMSTERDAMU s vodními kanály, úžasnými pamětihodnostmi, architekturou a unikátními muzei s díly slavných mistrů, ale také proslulou Čtvrť červených luceren, brusírnu diamantů nebo projížďku lodí po Grachtech (kanálech), kterými je Amsterdam protkaný.

KVĚTINOVÉ KORZO - unikátní festival květin - JEN V TOMTO JEDINÉM TERMÍNU V ROCE!

PROHLÍDKU UNIKÁTNÍHO SKANZENU ZAANSE SCHANS s větrnými mlýny a množstvím starobylých budov z různých koutů Holandska, včetně sýrárny, kde si můžete zakoupit proslulé lahodné holandské sýry.

NÁVŠTĚVU NEJVĚTŠÍHO KVĚTINOVÉHO PARKU EVROPY - KEUKENHOF s miliony rozkvetlých květin

DELFT a v ROTTERDAM, kde můžete zažít doslova NEBESKÉ VÝHLEDY z věže EUROMAST, kam vás vyveze výtah až do SAMOTNÉHO NEBE!

Závěrem se zastavíme v NAARDENU, kde žil v azylu, a kde je i pochován "učitel národů" Jan Komenský, odkud odjedeme domů.

Co Vám na našich zájezdech nabízíme:

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ v pěkném a stylovém HOTELU*** s bohatými SNÍDANĚMI.

ZKUŠENÉHO A KVALITNÍHO PRŮVODCE, klienty vysoce hodnoceného za odbornost a přístup ke klientům.

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY VSTUPŮ do památek, muzeí a atrakcí. Naši průvodci vždy v rámci přípravy zájezdu dojednávají jednotlivé vstupy za nejvýhodnějších podmínek pro Vás.

AUTOBUSOVOU DOPRAVA ZÁJEZDOVÝMI AUTOBUSY vybavenými klimatizací, toaletou, s možností občerstvení u řidičů a zkušené řidiče s mnohaletou praxí na zahraničních zájezdech.

Květinové korzo je každoroční světoznámý festival květin.
Poznáte úchvatný Amsterodam - nizozemské Benátky, historický skanzen Zaanse Schans, který je obrazem Holandska 17. a 18. století.

Můžete se těšit na lány tulipánů, největší květinový park Keukenhof, větrné mlýny, lahodné sýry, nádherné diamanty či unikátní umělecká díla světových mistrů a další zajímavá místa Nizozemska.

Ubytování: hotel ****

UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI ve značkovém NH Hotelu**** Amersfoort, 30 min. jízdy od Amsterdamu, dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím na pokoji (vlastní koupelna, toaleta).

Stravování: snídaně

Bohaté bufetové snídaně v hotelu.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava, další místa na D1 po domluvě, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov.
Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě s CK.
Doprava je realizována pohodlnými zájezdovými autokary s klimatizací, toaletou a občerstvením.

Program zájezdu

1. den:čtvrtek
odjezd z ČR přes den, nástupy z Ostravy (kolem 13.hod.) směrem do Olomouce, Brna, Prahy, Berouna, Plzně, Rozvadova.
2. den:pátek Prohlídka skanzenu Zaansee Schans s větrnými mlýny, typickými holandskými domy, ukázkou výroby dřeváků a sýrů, které si zde můžete zakoupit. Celodenní prohlídka Amsterdamu s průvodcem i osobní volno, prohlídka unikátních architektonických skvostů, možnost návštěvy Rijksmusea proslulého především díly holandských mistrů, návštěva květinového trhu, blešího trhu, možnost projížďky lodí po kanálech, tzv. grachtech, návštěva brusírny diamantů, atd. Přejezd na ubytování a nocleh v hotelu.
3. den:sobota
Snídaně v hotelu, odjezd na Květinové korzo, velkolepý průvod alegorických vozů vytvořených z tisíců řezaných květů. Původně se jednalo pouze o prezentaci konce jarní květinové sezóny. Dnes patří tato slavnost k tomu nejkrásnějšímu, co můžete v Holandsku spatřit. Návštěva Keukenhofu, unikátního květinového parku rozkládajícího se na ploše 20 hektarů, který je největším květinovým parkem v Evropě se 6 milióny květin. Poznávací program v Delftu a v Rotterdamu, kde můžete vystoupat na věž Euromast ve speciálním výtahu doslova do oblak! Přejez do hotelu. Nocleh v hotelu.
4. den:neděle
Snídaně v hotelu, přejezd do Naardenu, města, ve kterém žil v azylu učitel národů Jan Amos Komenský, který je zde i pochován. Odjezd domů. Příjezdy v Čechách ve večerních hodinách, na Moravě v pozdějších večerních hodinách.
02 NH Hotel Amersfoort**** 03 NH Hotel Amersfoort**** 04 NH Hotel Amersfoort**** 06 NH Hotel Amersfoort**** Amsterodam, Květinové korso Amsterodam, Květinové korso Delft, Květinové korso Keikenhof, Květinové korso Keikenhof, Květinové korso Keukenhof, Květinové korso Keukenhof, Květinové korso Keukenhof, Květinové korso Keukenhof, Květinové korso Naarden, Květinové korso Naarden, Květinové korso NH Hotel**** Amersfoort Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Poznávací zájezd Holandsko Květinové korzo Rotterdam Květinové korso Rotterdam Květinové korso Rotterdam Květinové korso Rotterdam Květinové korso Rotterdam Květinové korso Zaanse Schans 03

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
20.04.2023 23.04.2023 4 7 490 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • dopravu pohodlným zájezdovým autobusem
 • přepravní poplatky
 • 2x ubytování v Hotelu NH****
 • pokoje s vlastním příslušenstvím
 • 2x bohaté snídaně v hotelu
 • služby zkušeného průvodce
 • pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • kapesné dle vlastního uvážení, vstupy dle zájmu
 • doporučujeme fakultativně 40-50€ celkem na Keukenhof, výlet lodí po Amsterdamu a věž Euromast
 • pojištění léčebných výloh od 37,- Kč/os./den
 • Dárkový poukaz tištěný plnobarevný s individuálním věnováním zaslaný poštou 99Kč

Výlety

 • dle programu

Keukenhof - květinový park

Na jaře je Keukenhof nejvýznamnější květinovou atrakcí Holandska. V parku s rozlohou 32 hektarů rozkvétají po osm týdnů od března do května ve všech barvách duhy miliony tulipánů a jiných cibulovitých květin. V areálu je umístěna stálá výstava soch a v různých pavilonech pak výstavy obrazů a fotografií. Keukenhof představuje jako inspiraci pro zahrádkáře mj. i tematické zahrady, věnované barvám, vůním, renesančnímu a abstraktnímu stylu, vodě a ohraničení. Letní obdobou jarních zahrad je Zomerhof (Letní zahrada), otevřený od srpna do září. Představuje návštěvníkům všemožné druhy letních květin ve venkovních prostorách i uvnitř pavilonů.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ČT: 10:00 - 17:00
ÚTERÝ: 12:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2023!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2023!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

MÁJOVÁ PAŘÍŽ s ubytováním - od 3.790 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
28.4. - 1.5.2023
5.5. - 8.5.2023

Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 21,83 Kč
euro 23,67 Kč

Počasí