CK Pohoda Řecko Zájezd č. 2lef-agn

Agios Nikitas - AGIOS NIKITAS HOTEL ***

Řecko
Agios Nikitas, Lefkada
Poloha: Tradiční hotel je postaven terasovitě na jihozápadním svahu přímo ve vesničce…

8Počet dnů:

27.07.2018Termíny od:

10 990 Kč Cena od:

8 - denní zájezd

Poloha: Tradiční hotel je postaven terasovitě na jihozápadním svahu přímo ve vesničce Agios Nikitas. Hotelové pokoje jsou v horní části budovy, studia a apartmány pak v dolní části budovy. Do studií a apartmánů vcházíte z malého kamenem vydlážděného prostranství. I v horní části budovy je vydlážděný prostor, kde se podává snídaně a další občerstvení. Okolo hotelu vede cesta se schody, která Vás zavede přímo k tavernám, obchodům a na místní krásnou pláž. Odtud pak můžete pokračovat lodičkou na pláž Milos (závislé na sezóně). Pokud Vám schody nevyhovují, můžete použít delší cestu po místní komunikaci.

Vzdálenosti od městské pláže: cca 200 m.
od centra Agios Nikitas: cca 150 m.

Shrnutí : Příjemné ubytování s vynikající dostupností nejhezčích pláží západního pobřeží ostrova Lefkada, obchodů i taveren.

Ubytování: hotel ***

Informace o ubytování : hotelové pokoje
2 lůžka
snídaně

studia a apartmány
2-4 lůžka
bez stravování
- možnost dokoupení snídaní

Hotelové pokoje jsou pěkně vybavené a mají buď dvě řádná lůžka nebo manželskou postel. Jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, TV, telefonem, balkónem a klimatizací (za příplatek). Pokoje jsou v prvním nebo druhém patře, výjimečně v přízemí. Z balkónů nebo teras je zpravidla výhled do zeleně.
Studia jsou až pro čtyři osoby, apartmány mají vždy jednu ložnici s manželským lůžkem a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem až pro dvě děti. Studio i apartmán doporučujeme maximálně pro tři dospělé osoby nebo pro čtyřčlennou rodinu se dvěma menšími dětmi. Jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchou, WC, terasou a klimatizací (za příplatek). Na recepci je Wi-Fi.

Stravování: snídaně

Rozšířená kontinentální snídaně podávaná formou bufetu je u pokojů v ceně, u studií a apartmánů lze připlatit.

Doprava: letecky

Agios Nikitas Agios Nikitas Agios Nikitas Agios Nikitas Agios Nikitas Agios Nikitas Agios Nikitas Agios Nikitas Agios Nikitas Agios Nikitas apartmán - Agios Nikitas apartmán - Agios Nikitas hotelový pokoj - Agios Nikitas hotelový pokoj - Agios Nikitas městská pláž - Agios Nikitas městská pláž - Agios Nikitas městská pláž - Agios Nikitas studio - Agios Nikitas

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • letenku Praha - Preveza - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x, 11x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje

  • Cena nezahrnuje-příplatky: cestovní pojištění Uniqa vč. storna : od 40 Kč/osoba/den
  • jednolůžkové studio/pokoj: 700 Kč/noc
  • klimatizace: cca 5 €/den (platba na místě)
  • snídaně: 200 Kč/osoba/den
  • dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Agios Nikitas

Půvabná rybářská vesnička, která se choulí v zeleni mezi útesy na západním pobřeží ostrova. Dýchne zde na Vás kouzlo pomalu již zapomenuté romantiky, kterou podtrhuje dochovaná stará část s hlavní třídou, kde najdete obchůdky, kavárny ale i klasické řecké taverny.Největší předností tohoto místa je však požitek z koupání v modrozelených vodách otevřeného moře, které je lemováno jemnými oblázkovo-písečnými plážemi. Pláže Pefkoulia a Milos patří k nejkrásnějším plážím na ostrově. Dostanete se k nim pešky, za dobrých klimatických podmínek i lodním taxíkem. Jistě pak oceníte krásu západního pobřeží při pohledu z moře. Agios Nikitas je nejvyhledávanější místo na ostrově a patří také k nejatraktivnějším místům Řecka. Pravidelné autobusové spojení umožňuje častou návštěvu hlavního města Lefkas (asi 13 km). V okolí naleznete další úžasnou pláž Kathisma (4 km), klášter Faneromeni (7 km) a vesničku Karya. Ta je proslulá unikátními karyjskými výšivkami a krajkami, které zde můžete zakoupit. Délka transferu z letiště Aktio Preveza do Agios Nikitas: 32 km. (cca 1 hod)

Lefkada

Ostrov Lefkada, nazývaný též Lefkas, Vás ohromí svou nádhernou přírodou. Z azurového moře se zvedají strmé vápencové útesy, které jsou díky příznivému klimatu porostlé bujnou vegetací - nejpůvabnější jsou cypřiše, majestátní eukalypty, platany, pinie, zimní duby, ale i pivoňky, keříkovité muškáty a ibišky. V úrodných údolích se pěstují citrusové plody, olivy, vinná réva a zelenina. Vápencové svahy jsou přerušovány jedinečnými písčitými i oblázkovými plážemi, které jsou omývány šumícími vlnami křišťálově modrého moře. Pláže Porto Katsiki, Kathisma, Avali, Pefkoulia, Milos, Egremni a Agiofilli byste rozhodně měli vidět, protože patří k nejkrásnějším v Řecku. Hornaté vnitrozemí Vás upoutá svou malebností a typickým řeckým koloritem. Vesničky Lazarata, Agios Petros a Karya patří k nejmalebnějším. Naleznete zde řadu dalších zajímavostí - na severu klášter Faneromeni a středověkou pevnost Santa Mauru a na východní straně ostrova vodopády. Plovoucí most 50 m dlouhý spojuje ostrov s Akarnánií a umožní Vám snadný přístup na pevninu. Na jihu ostrova je velmi romantické místo - Mys Dukato. Při pohledu z výšin útesu do hlubin se Vám zatočí hlava a rázem pochopíte, proč v antice toto místo považovali za jeden ze vstupů do Hádovy podzemní říše. Toto místo je také připomínáno v souvislosti s básnířkou Sapfó, která zde údajně spáchala sebevraždu z nešťastné lásky. Kdysi zde stával Apollónův chrám. Nyní zde naleznete maják. K velkým zážitkům patří i návštěva řady ostrovů a ostrůvků, které přiléhají k Lefkadě - k nejzajímavějším patří Meganissi, Skorpios, Madouri a Sparti. Rozvoj turistiky na ostrově brzdil řadu let milionář Aristoteles Onassis, který se zasadil o to, aby Lefkada zůstala tím krásným a půvabným ostrovem jeho dětství a nestala se pouze dočasným domovem tisíců turistů.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET PRO, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2018/2019!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2018/2019!!! KLIKNI ZDE:

AUTOSALON ŽENEVA 2019!! CENA 1.899 Kč/os!!

TERMÍNY NA ROK 2019!! KLIKNI!!

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2018/2019!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,28 Kč
euro 25,80 Kč
Chorvatsko kuna 3,48 Kč

Počasí