CK Pohoda Nizozemí Zájezd č. 266859

Silvestr v Amsterodamu=Výhodná cena ! Vítáme rok 2019 v holandské metropoli Jen za 4.590,-Kč !

Nizozemí
Paříž, Zaanse Schans, Eiffelova věž, Archa Obrany, Amsterdam
Pojeďte s námi oslavit příchod roku 2019 do Amsterodamu, připít si šampáněm v centru…

4Počet dnů:

29.12.2019Termíny od:

4 590 Kč Cena od:

4 - denní zájezd

Pojeďte s námi oslavit příchod roku 2019 do Amsterodamu, připít si šampáněm v centru města s mnoha Holanďany v atmosféře ohňostrojů za výhodnou cenu ! Odjezdy z celé ČR bez příplatku !

Ubytování: hotel **+

ubytování v hotelu 2-3*, 1-lůžkový pokoj možný za příplatek 690,- Kč, 3-lůžkový pokoj možný též !

Stravování: bez stravy

snídaně 31.12. kontinentální za příplatek 260,- Kč

Doprava: autokarem

Nový Bor, Liberec, Mladá Boleslav, Praha, Hradec Králové, Plzeň, Ostrava, Olomouc, Brno, Jihlava a další místa v ČR dle poptávky !

Z celé ČR jezdíme bez příplatků !

Program zájezdu

1. den:! EEUROVÍKEND! !SUPER LAST MINUTE STANDARD ! !EUROVÍKEND!
Ubytování vždy v hotelu, v pokojích s vlastním příslušenstvím !!!
Odjezdy z celé ČR bez příplatku !!!
Silvestr v Amsterodamu!
Opakujeme úspěšný zájezd z předchozích let ! Po celé dva dny budete nasávat atmosféru Holandska a Amsterodamu na nejznámějších místech tohoto romantického města nad mnoha grachty!
Program zájezdu:
29. 12. :
Ve 12.30 hodin odjezd z Nového Boru, ve 13.30 hodin z Liberce, ve 14.30 hodin z Mladé Boleslavi, v 16 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Hradce Králové ve 14 hodin, z Plzně od výstaviště v 17.30 hodin, v 09.30 z Ostravy, v 11.00 z Olomouce, ve 12.30 z Brna, ve 13.45 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem do Nizozemí.
2. den:30. 12. :
Příjezd do Amsterdamu, prohlídka města s průvodcem, systém kanálů a historických budov v centru, zařazených na sezamnu památek UNESCO. Návštěva světoznámého pivovaru HEINEKEN s ochutnávkou proslulého piva. Návštěva Van Goghova Musea, malebného plovoucího květinového trhu, kavárniček na Rembrands pleice, unikátní buddhistické pagody a Divadla Tuschinski. Volno k nákupům. Přejezd do hotelu.
3. den:31. 12. Silvestr :
Po snídani odjezd do Zaanse Schans (unikátní skanzen lidových staveb, domů a větrných mlýnů) - prohlídka s česky hovořící místní průvodkyní, která podrobně vysvětlí systém mlýnů, návštěva mlýna Molenkat. Ukázka výroby sýrů a typických dřeváčků. Přejezd do Volendamu (prohlídka rybářského městečka na břehu moře), dále přejezd do Amsterdamu, prohlídka zbytku pamětihodností Amsterdamu, možnost návštěvy známého muzea a brusírny diamantů, návštěva muzea a domu Anny Frankové, projížďka po kanálech Amsterdamu, Čtvrť červených luceren, silvestrovská večeře v typické amsterdamské restauraci, účast na silvestrovských oslavách, zakončených velkolepým ohňostrojem.
4. den:1. 1. Nový rok /svátek/:
Mezi 2. a 3. hodinou ranní odjezd z Amsterodamu.Tranzit Německem do ČR. V odpoledních hodinách příjezd do Prahy, Nového Boru a dalších míst v ČR (návrat do Prahy cca do 18 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).
Doporučené kapesné:
80 – 150 EURO na vstupy a drobné suvenýry i na drobné výdaje na odpočivadlech při průjezdech Německem. Vstupy: plavba lodí po kanálech Amsterdamu 13 E, pivovar Heineken 22 E, Museum Madam Tussaund s 18,50 E, Rijksmuseum 15 E, Van Gogh Museum 15 E, silvestrovská večeře (polévka, hlavní jídlo, nápoj) 21 E.
V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !
Pouze doprava oběma směry nebo další sedačka : 2.590,- Kč !
Cena obsahuje: Dopravu luxusním busem (VIDEO, KLIMA, WC) , 1 x nocleh v hotelu 2-3* ve 2-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím-na vyžádání 3-lůžkový pokoj, 1-lůžkový pokoj za příplatek 690,- Kč, průvodce, pojištění CK.
Příplatky: kontinentální snídaně za 290,- Kč,, komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny: 140,- Kč, 1-lůžkový pokoj: 790,- Kč,
Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !
Foto - AMSTERODAM SPECIÁL - Jedninečná výstava Van Gogh a Gaugin a také květiny na Floriade a v Kekunehofu!

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
29.12.2019 01.01.2020 4 4 590 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • doprava lux. bus (WC, KLIMA, VIDEO-DVD)
  • 1 x nocleh v hotelu 2-3*, 2-lůžk. pokoje s vlastním příslušenstvím, 1-LŮŽKOVÉ POKOJE ZA PŘÍPLATEK !
  • pojištění CK
  • průvodce

Příplatky

  • snídaně 31.12. - kontinentální (příplatek: 290 Kč)
  • 1-lůžkový pokoj/os. (příplatek: 790 Kč)
  • komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny ! (příplatek: 140 Kč)

Slevy

  • SLEVA SUPERLASTMINUTE NA CENU 4.590,- KČ.

Výlety

  • vstupy-platí se individuálně na místě v EURO

Paříž

Paříž je hlavním městem a srdcem země, jejíž jazyk a kultura ovlivnily celý svět. Katedrála Notre Dame, Louvre - jedno z nejznámějších světových muzeí, pařížské kavárny i životem překypující bulváry charakterizují toto úžasné město. Dominantou a turistickou lahůdkou je zcela jistě 300 m vysoká Eiffelova věž i Vítězný oblouk na bulváru Champs Elysées. Přítomnost arabských, židovských, afrických a indočínských čtvrtí přispívá k pestrosti města, v němž žije celá třetina ze všech cizinců ve Francii.

Zaanse Schans

Obydlený skanzen s dřevěnými domky a větrnými mlýny v typicky zaanském stavebním stylu 17. - 18. Století. V rámci Zaanse Schansu je také výroba dřeváků, sýrová farma,... Projížďka po řece Zaan podél mlýnů, z nichž většina v tomto kraji patřila k TZV. průmyslovým mlýnům ( sloužily jako pily, loupárny ječmene a rýže, lisovaly olej či mlely koření a kávové boby).

Eiffelova věž

Říká se, že jde o nejznámější stavbu světa. Ve své době byla s výškou 324 m dokonce i stavbou nejvyšší. Věž má 3 plošiny: první ve výšce 57 m (4€), druhou v 115 m (7€) a třetí v 276 m (10€). V prvním patře je audiovizuální muzeum přibližující stavbu. Na třetí vyhlídkové plošině, která je dostupná jen výtahem, je umístěna pamětní místnost o historii věže. Každoročně věž navštíví přes 6 milionů návštěvníků. Věž byla otevřena 6. května 1889 po stavbě trvající dva roky. Zpočátku však Eiffelovka budila spíše nelibost Pařížanů než obdiv. Do akce "300" za odstranění monstra, které Paříž hyzdí, se zapojilo mnoho slavných architektů, spisovatelů a dalších umělců. Počátkem 20. stol. ji však naopak mnozí básníci začali oslavovat. Objevovala se na obrazech později slavných malířů a stávala se stále slavnější. V r. 1909 prošla koncese a věž měla být zbourána. V té době však již poskytovala dobré služby telegrafii, protože na ní byla umístěna anténa. Eifelova věž byla tedy zachována a později začala sloužit bezdrátovému spojení, rádiovému vysílání a v r. 1957 přibyla také televizní anténa. Poslední patro (ve výšce 320 m) patří meteorologickému pracovišti a letecké navigaci.

Věž ze železa se základnou 125x125 m váží 7000 tun, zatížení představuje pouhé 4 kg na 1 cm2. Na kompletní obnovu nátěru (200.000 m2) se spotřebuje přes 50 tun barvy. Vychýlení vrcholu ani při největších větrech nepřesahuje 12 cm. Výška se v závislosti na teplotě může lišit o 15 cm. Do nejvyššího místa vede 1652 schodů. Gustave Eiffel je rovněž architektem sochy Svobody, kterou věnovali Francouzi Spojeným státům americkým k výročí dne nezávislosti.

Archa Obrany

Archa Obrany (L'Arche de la Défense) je nejnovější pamětihodností Paříže - byla dokončena v roce 1989. Tato otevřená kostka pokrytá sklem a bílým carrarským mramorem působí nejen svými jasnými tvary ale i svými rozměry. Svou výškou 110 metrů je dvakrát tak vysoká jako Vítězný oblouk (50 m) na Etoile a její váha se odhaduje na 30 tisíc tun. Spočívá na 12 pilířích zakotvených pod zemí. Katedrála Notre-Dame by se pod ní celá vešla. Pod klenbou jsou zajímavým způsobem zavěšeny panoramatické výtahy. Architektem je Otto von Spreckelsen z Dánska. Toto jedinečné stavební dílo je věží a současně závěrem ústřední osy od Bastilly, Louvre, náměstí Svornosti, Champs-Elysées a Vítězného oblouku na Etoile. Již z náměstí na úpatí monumentu se naskýtá fantastický pohled, směřující ve směru pyramidy v Louvru. Archa však není jen vyhlídkovým místem, jsou v ní umístěny kanceláře - v jižním pilíři se nachází francouzské ministerstvo výstavby a dopravy, v severním sídlí několik mezinárodních společností a na vrcholu sídlí Mezinárodní nadace pro lidská práva, která byla, stejně jako Archa, zřízena u příležitosti dvoustého výročí Velké francouzské revoluce.

Amsterdam

Je hlavním městem Nizozemí a má asi 1 000 000 obyvatel. Je však městem korunovačním, nikoli sídelním. Leží na řece Amstel a sítí důmyslných kanálů (grachtů) a průplavů je spojen se Severním mořem a řekou Rýnem. Po Rotterdamu je největším nizozemským námořním přístavem. Amsterodam je znám již od 8. stol. Ve 12. stol. zde byla malá rybářská osada, která dostala po postavení hráze na řece Amstel ve 13. stol. název Amstelredamme . V roce 1300 jí byla přidělena městská práva a ve 14. a 15. stol. se město stalo význačným členem hanzy. Od 17. stol. bylo centrem světového obchodu a financí, sídlem Východoindické a Západoindické společnosti. V této době se stalo také důležitým střediskem vzdělanosti a umění. V této souvislosti je nutno připomenout pobyt J. A. Komenského v 1. pol. 17. stol. Od r. 1795 je Amsterdam hlavním městem Nizozemí. Amsterdam je významným přístavem i průmyslovým centrem s rozsáhlými loděnicemi, řadou známých strojírenských a elektrotechnických závodů, dále chemickým, gumárenským, kožedělným, ropným a potravinářským průmyslem. Jsou zde také brusírny diamantů, známé již několik století po celém světě. I když si neuchoval svůj dřívější význam, zůstává Amsterdam stále střediskem mezinárodního obchodu s koloniálním zbožím a diamanty a soustřeďuje vlivné skupiny finančního kapitálu. Celé město je postaveno na dřevěných kůlech, zaražených až 18 m do hloubky, které zpevňují bahnité podloží. Reliéf města tvoří tři polokruhovité kanály – Herengracht, Keizersgracht a Prinsengracht. Kromě těchto hlavních je zde asi 100 dalších. Amsterdam je plný protikladů. V překrásných kulisách ze 17. století, protkaných sítí říčních kanálů (grachtů), se žije rytmem současnosti. Přestože se jedná o velkoměsto, vše je na dosah. Centrum města a „srdcem Nizozemí“ je označováno náměstí Dam, bývalé tržiště Amsterdamu. Uprostřed se tyčí 22 m vysoký Národní památník. Proti němu pak bývalá radniční budova postavená v letech 1648 – 1662 Jacobem van Campem na 13 000 kůlech v klasicistickém slohu. Dnes je nazývána královským zámkem a slouží jako oficiální budova pro reprezentační účely královské rodiny. Při prohlídce města návštěvníci většinou nevynechají dům Anny Frankové a také Historické židovské muzeum v budově Městské váhy z roku 1488. Nedaleko od centra města se pak nachází protestantský kostel Westerkerk. Jeho stavba byla započata r. 1620 a je v něm pohřben Rembrandt. Milovníci umění obzvlášť přitahuje Říšské muzeum, největší muzeum v zemi. Kromě děl starých mistrů nabízí úplný přehled o uměleckém a kulturním vývoji Nizozemí. Neobyčejně bohatá je sbírka pláten nizozemských malířů z 15. až 19. století. Mezi nimi především mistrovská díla Rembrandtova, Halsova a Vermeerova. Jsou zde také další muzea. Jedná se o muzum Vincenta Van Gogha a muzeum voskových figurín Madamme Tussaud. Pro mladé lidi je Amsterdam především symbolem tolerance a zábavy. Ať už se jedná o známou Red Light District Zone, pověstné coffee shops, či fotbal v podání amsterdamského Ajaxu. Ačkoliv zdaleka nepatří mezi největší evropská města, v mnoha aspektech je nepřekonatelný. A to v množství květů na ulicích a v parcích, v množství kol, kanálů a mostů nebo třeba Rembrandtových obrazů.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2019!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2019!!! KLIKNI ZDE:

AUTOSALON ŽENEVA 2019!! CENA 1.899 Kč/os!!

TERMÍNY NA ROK 2019!! KLIKNI!!

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2019!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,82 Kč
euro 25,77 Kč
Chorvatsko kuna 3,47 Kč

Počasí