CK Pohoda Arabské emiráty Zájezd č. 628

Spojené Arabské Emiráty - letecky

Arabské emiráty
Dubaj, Fujairah, Sharjah, Abú Dhabí, AL Ain, Abú Dhabí
Objevte s námi krásu Spojených Arabských Emirátů, které jsou mekkou arabského luxusu…

8Počet dnů:

16.11.2019Termíny od:

34 990 Kč Cena od:

8 - denní zájezd

Objevte s námi krásu Spojených Arabských Emirátů, které jsou mekkou arabského luxusu a v porovnání s nimi Evropa bledne závistí! Ukážeme Vám, co znamená dovolená v Dubaji - mrakodrapy, umělé ostrovy ve tvaru palem, nejluxusnější hotely světa, obrovské obchody, ale také prosluněné pláže s bílým horkým pískem…

Ubytování: hotel ****

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Program zájezdu

1. den:Odlet z Prahy do Dubaje , ubytování.
2. den:Celodenní výlet do DUBAJE - prohlídka města s průvodcem. Stará část Dubaje - palác vládnoucího šejka, Dubajské muzeum, pevnost Al Fahidi ze 17. stol., historické centrum Bastakia s unikátními větrnými věžemi. Pokračujeme k zálivu CREEK, přeplavíme se dřevěnou lodí „Abra“ do části Deira, navštívíme největší arabský trh s výběrem zlata, perel i tradičních výrobků a koření.
3. den:Pobyt u moře. Fakultativně možnost výletu do „zahradního města“ AL AIN , které je zároveň druhým největším městem emirátu Abú Dhabí . Návštěva pohřebiště Hafit, archeologického parku Hili či průjezd největší datlovou oázou v zemi, aj.
4. den:Největší, nejbohatší a nejoblíbenější emirát ABU DHABI , hlavní město SAE. Projížďka po ostrově Yas, kde se nachází proslulá závodní dráha Marina Yas. Prohlídka Abu Dhabi .
5. den:Výlet přes pohoří Hajjar do emirátu FUJAIRAH na pobřeží Indického oceánu. Zastávka na trhu s koberci a ovocem. Prohlídka hlavního města emirátu Fujairah a muzea arabské kultury se skanzenem. Koupání v moři a návštěva mešity v BADIYAH.
6. den:Pobyt u moře, individuální volno, možnost fakult. výletů, např: cesta za nákupy do Dubaje , večeře v dubajském hotelu Burj al Arab (nutná rezervace v CK cca měsíc předem), procházky emirátem SHARJAH .
7. den:Druhá část programu v DUBAJI . Navštívíme všechna nejzajímavější místa moderní Dubaje – centrum Sheikh Zayed Roads nejslavnějšími mrakodrapy vč. nejvyšší stavby světa – věže BURJ KHALIFA. Největší obchodní centrum Mall of the Emirates, uměle vybudované ostrovy ve tvaru palmy s novým nejluxusnějším hotelem v Dubaji . Prohlédneme si sedmi hvězdičkový hotel BURJ AL ARAB a rezidenční čtvrť DUBAI MARINA. Arabský trh MADINAT JUMEIRAH a největší mešita města BLUE MOSQUE. Návštěva nově otevřená obchodního centra Dubai Mall s obřím akváriem a ZOO a po setmění absolvování projížďky osvětleným městem.
8. den:V časných ranních hodinách transfer na letiště, odlet z Dubaje do Prahy.
Abu Dhabi 5 Abu Dhabi 1 Abu Dhabi 2 Abu Dhabi 3 Dubaj 1 Dubaj 2 Dubaj 4 SAE_dubai_10

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
16.11.2019 23.11.2019 8 34 990 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha – Dubaj – Praha
 • letištní taxy
 • transfery během okruhu
 • 7x ubytování ve 4* hotelu
 • 7x snídani
 • pobytovou taxu
 • průvodce

Výlety

 • pojištění léčebných výloh a rozšířeného storna (příplatek: 600 Kč)
 • 1/1 pokoj (zde povinný při nedoobsazení) (příplatek: 8900 Kč)
 • 7x večeře (příplatek: 3690 Kč)
 • vyhlídka Burj Khalifa (nutná rezervace předem v CK) (příplatek: 1100 Kč)

Dubaj

Dubai je rychle se rozvíjející místo s moderní architekturou, širokými dálnicemi a zelenými parky. Město je rozděleno na dvě části zálivem, kterým neustále křižují lodě a trajekty. Výhodou pro turisty je možnost levného nákupu elektroniky, koberců a zejména zlatých předmětů na světově proslulém „zlatém tržišti“. Velmi populární je nákupní festival, který se koná každoročně po dobu 30 dnů v únoru a březnu. Kromě obchodního centra je Dubai i místem sportu. Konají se zde mezinárodní golfové, tenisové a kriketové turnaje. Ve městě Dubai se prolíná bohatá kulturní historie, arabská krása a pohostinnost s veškerým komfortem, uspokojujícím všechny požadavky návštěvníků tohoto krásného emirátu.

Fujairah

Emirát Furairah se nachází v jihovýchodní části arabského poloostrova u Indického oceánu v blízkosti majestátného pohoří Hajar. Se svou rozlohou 1,450 km2 a populací okolo 80.000 obyvatel je považován za jeden z nejzajímavějších emirátů. Pláže na území tohoto emirátu jsou jedny z nejkrásnější a dosud ne zcela objevené turisty. Fujairah poskytuje dokonalou kombinaci přírody, krásného pobřeží a horského masivu, což vše společně s příjemným klimatem po celý rok je úspěšným předpokladem k prožití příjemné a klidné dovolené.

Sharjah

Sharjah je třetí největší emirát a místo, které se stalo kulturním centrem středního východu. Všude lze nalézt prvky islámské tradice. Příkladem je islámský trh u zátoky, textilní trh na nábřeží, zlatý trh při cestě do emirátu Ajman, včetně mnoha mešit a kulturních budov. Dále zde naleznete řadu muzeí s architektonickými nálezy, muzeum umění, vědy a historie. Nekonečné množství malých obchodů a tržišť nabízí nepřeberné množství ručních výrobků, koberců, zlata a elektrotechniky.

Abú Dhabí

Abú Dhabí (Abú Zabí) je hlavním městem stejnojmenného emirátu.

AL Ain

Al Ain (doslovně „Oko“) je druhé největší město arabského emirátu Abú Dhabí čtvrté největší v celé zemi. Je známé také pod názvem Garden City, a to díky zeleni, která se ve městě nachází. Město se nachází cca 160 km východně od Abú Dhabí, 120 km jižně od Dubaje a má cca 375 000 obyvatel. Stává se z něho oblíbená turistická destinace.

Abú Dhabí

Abú Dhabí (Abú Zabí) je jedním z emirátů Spojených arabských emirátů. Jedná se o největší a nejbohatší ze 7 emirátů. Abú Dhabí byl zakládajícím emirátem Spojených arabských emirátů v roce 1971. Rozkládá se na jihozápadní pobřeží Perského zálivu.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET PRO, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2018/2019!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2018/2019!!! KLIKNI ZDE:

AUTOSALON ŽENEVA 2019!! CENA 1.899 Kč/os!!

TERMÍNY NA ROK 2019!! KLIKNI!!

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2018/2019!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,86 Kč
euro 25,80 Kč
Chorvatsko kuna 3,49 Kč

Počasí